Wpis z mikrobloga

@kogut_20: Próbowałem wiele razy zrozumieć co Ludovic Van Alst miał na myśli, ale nie dociera to do mnie i koniec. Taki rap, zwłaszcza po francusku, kojarzy mi się z murzyńskimi slamsami pod Paryżem i bambusami co dziesionują ludzi pod bankomatem, nie i #!$%@?.
@Bad_Sector: to jedna z lepszych rzeczy na blackowej scenie od lat. KPN pcha ten francuski, a nawet powiem, że cały europejski #!$%@?łek, do czegoś nowego. Wspaniale się tego słucha, jakby mi ktoś powiedział, że m8l8th i pro8l3m nagrają feat to tak bym go sobie właśnie wyobrażał ʕʔ
to jedna z lepszych rzeczy na blackowej scenie od lat. KPN pcha ten francuski, a nawet powiem, że cały europejski #!$%@?łek, do czegoś nowego.


@kogut_20: Nie, to nie jest dobre, to jest moje osobiste zdanie. m8l8th to druga sprawa, oni jeszcze przynajmniej (z tego co wiem) nie grają "gangsta rapu", który ma oczywiste korzenie, ale ich przeskok z w miarę słuchalnego blackmetalu, do dośc mocno upośledzonego (na tle obecnej sceny) synthwave,
@Bad_Sector: XD aha, lepiej w kółko nagrywać ten sam album i walić konia pod to samo z każdą nową premierą. Właśnie dlatego się odcinam od tej blekowej sceny, bo zachowanie niektórych jest żenujące wręcz. A m8l8th jeszcze nie gra gangsta rapu, mam nadzieję, że w przyszłości Levkin nawinie jakąś zwrotkę z monsieur Famine (ʘʘ)
XD aha, lepiej w kółko nagrywać ten sam album i walić konia pod to samo z każdą nową premierą.


@kogut_20: Nikt nie mówi o waleniu konia pod premierę płyt. (nigdy tak nie miałem, nie wiem, może jestem odosobniony). Chodzi o czerpanie inspiracji do zmian, murzyński gangsterski rap, to powinien być chyba ostatni nurt na ziemi, z którego powinna być brana inspiracja do zmian w blackmetalu (co więcej NSBM). Chyba że was
@Bad_Sector: Nie zrozumiałes tak prostego zdania to nie wiem czy jest sens z tobą dalej rozmawiać XD Nie chodzi o walenie konia pod premierę, przeczytaj jeszcze raz cytowane przez ciebie zdanie. No tak, ale nie wiem dlaczego inspiracje nie mogą być czerpane z muzyki elektronicznej typu synthwave xD A no i ani KPN, ani m8l8th nie grają NSBM, więc zarzut o odstawaniu od murzyńskości nietrafiony. A co do rapu to gratunek
@kogut_20: > kolego, NSBM to sobie może grać absurd, ale nie Słowianie pokroju Aleksieja xD

No tak i zapewne Adolfkvlt nie ma nic wspólnego z NSBM, napisałbym inaczej "Słowianie pokroju Aleksieja NIE POWINNI grać NSBM" idąc Twoim tokiem myślenia, ale robili to, robią to i opowiadanie bajek, że m8l8th to nie był NSBM jest delikatnie mówiąc zabawne :-)
@Bad_Sector: gatunkowo to jest kukold metal, a nie nsbm xD

opowiadanie bajek, że m8l8th to nie był NSBM


ja nie mówię, że nie był, tylko że nie gra teraz. Masz jakieś ewidentne problemy z przekręcaniem moich wypowiedzi
@kogut_20: A Ty masz ewidentne problemy z bronieniem swoich racji, albo brak elementarnej wiedzy o scenie, m8l8th organizował jeszcze rok temu festiwal na którym były same dobre zespoły ze sceny NSBM, tak własnie już nie są na scenie NSBM :-)
@Bad_Sector: nie mam problemu z bronieniem swojej racji, to ty masz problemy z #!$%@? wszędzie swojego zdania, o które nikt nie pytał i gówno mnie ono obchodzi xD Mówisz o asgardsrei? Byłem 2 razy, oprócz absurdu nie było żadnych Niemców, więc nie było NSBMu. Proste. Uprzedzając zarzut: goatmoon to też nie jest nsbm, wręcz się #!$%@?ą przy przypinaniu im takiej łatki. Za koncertowe zesranie się lądujesz na czarnej, stary kucu xD