Wpis z mikrobloga

nie wiem czemu ale mam wrażenie że Marcin buduje to kolega Pana Zwykły Kowalski i razem ukartowali zniszczenie ŁB, teraz MB robi dokładnie co ŁB udaje super projektanta z swoimi projektami jak ŁB plus te konkursy dla frajerów, kup projekt NASZA komisja wybierze zwycięzcę. coś mi się wydaje że Kowalski i Marcinek to koledzy. Nie wiem czemu ale moja intuicja tak mi podpowiada. ŁB się skończył więc pieski rzuciły się na torcik którym miał się ŁB dzielić ale się zakrztusił.
#lukaszbudowlaniec
  • 24
@NiebieskiWStringach: xddddddddddd Nie będę Was dobijać, ale fajny cyrk tu prezentujecie, "niszczenie na wykopie" możesz tylko i wyłącznie zawdzięczać sobie, bo pewnie myśleliście z ukaszem, że ludzie to debile i bardzo łatwo będzie dało się zamieść brudy pod dywan i im bardziej usiłowaliście wyśmiewać wszystkie tematy próbując z ludzi robić idiotów, tym mocniej ludzie węszyli. Róbcie tak dalej, szczeku szczeku jak fuks, bo najgorsze dla ukasza chyba jeszcze przed nim. Oczywiście
@ametystkosmiczny: ojej ale przykro, wypiję chyba dziś za zdrowie prokuratora i tego kto do tego doprowadził.
A co do MB + Kowalskiego to wątpię, ale wiesz, jedyne co może być na rzeczy to to, że się "wspierają", bo też jest przysłowie "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem", a pamposz już ma chyba nadmiar wrogów.
@ametystkosmiczny: dziwisz się, że startuje ze swoim projektem? bo to on jeden, dawno już to zapowiadał a, że Mitoman jest w ogniu krytyki za ustawione losowanie to mu szpile wbija, po części filmy Kowalskiego ośmieliły innych aby kręcić bekę z guru i mu dawać pstryczki i tak się dzieje właśnie, Zdzisław z kanału Działka i Ja pierwszy się odniósł do afery i jakoś nie krzyczałeś, że to ta sama osoba, po
@ametystkosmiczny: Poruszyłeś dwie sprawy: 1. Że Marcin Buduje to taki Łukasz Budowlaniec, i 2. że MB to kolega Zwykłego Kowalskiego.

Ad. 1 Ponieważ oglądałem od początku i ŁB i MB - mogę z całą pewnością (hehe) stwierdzić, że kanał MB to nie tylko nieudolna kopia kanału ŁB, ale że sam Marcin ma na punkcie mitomana jakieś kompleksy. Od samego początku (tak ze 2 lata temu) MB porównywał się do ŁB, że