Wpis z mikrobloga

Hipotetyczne rozważania, jaka pigułka najlepsza dla czada? Niebieska czy czarna? Czerwona z definicji odpada bo czad nie musi bawić w jakieś pajacowanie. Pytanie hipotetyczne bo na wykopie nie ma czadów (mitoman szpiller skompromitowany przez nowozałożone konto, czarny black uważający się za czada z ulaną mordą ukraińca) tak jak na wykopie praktycznie nie ma facetów z dużą pałą, a już na pewno o tym nie piszą (tak jak nie widzą różnicy czy mieli kilkadziesiąt czy ponad dwieście partnerek tak pewnie nie widzą różnicy przy penisie 24cm czy 14cm). Ale do meritum. Mocno zblackpillowany czad to ciągle facet, w przeciwieństwie do bioandroidów z cipą zdolny do uczuć wyższych czy kochania. Jeżeli będzie zdawał sobie sprawę że kobieta jest w nim zakochana po uszy tylko ze względu na jego jakość genetyczną to myślę że nie byłby do końca usatysfakcjonowany. To nie są "jego" zasługi tylko genów. Będzie również zdawał sobie sprawę że jeżeli pojawi się od niego lepszy samiec (o co będzie ciężko) to miłość femoida wyparuje. Będzie zdawał sobie sprawę że wszystkie jego sukcesy są oparte na jego jakości genetycznej, nie wiem jak dla was, ale mnie by dołowało to że lecę cały czas na easy jak loszka i jestem na jej poziomie nie-do-końca człowieka. No i jak będzie świadomy hipergamicznych zapędów bezdusznych bestii to go będzie po prostu co jakiś czas #!$%@?ć to wszystko.
Za to bluepill i totalna nieświadomość będzie utrzymywać czada w matrixie, a ten stan dla czada musi być cudowny, bo on w tym momencie JUŻ WYGRYWA i cały świat mu sprzyja, normik tylko goni tego zajączka ale nigdy go nie złapie. Lepiej żyć w pozytywnym świecie, tym bardziej jeżeli jest piękny, po co to psuć. Może nawet taki czad będzie uważał się za bardziej męskiego od swojej zczarnopigułkowanej wersji, w końcu tyle osiągnął, musi być nie byle jakim człowiekiem xD
Oczywiście rozważania takie se, wiadomo że rozpatrujemy win-win situation, czad i tak nie może przegrać. Zapraszam do dyskusji, wpisy różowych standardowo będą usuwane, wasze emocje czy odczucia to nie są fakty.
WODA JEST MOKRA
KOBIETY NIE TRAKTUJĄ SAMCÓW PONIŻEJ 7-8/10 NAWET JAK LUDZI
KTO MA DUPĘ TEN SRA TAKIE SĄ FAKTY

#blackpill
  • 9
@ewakuacja_z_europy:

Stawiam tezę, że czarna pigułka jest najlepsza także dla chada. Pomaga mu to zrozumieć świat i da mu większą władzę nad swoim życiem i życiem femoidów. No bo całkowicie przestaje go interesować bycie miłym dla femoida, kiedy wymaga tego sytuacja. Co więcej może się poczuć wyjątkowy przez samo bycie, a nie przez swoje czyny co może spowodować przekonanie o bezwarunkowym szczęściu. Skoro jestem atrakcyjny przez samo bycie to znaczy, że