Wpis z mikrobloga

@Stolbilardowy: Z raportów. Może od początku czego sprawa dotyczyła tego, że CC prało pieniądze, za co prokurator zajął te środki (850mln dolarów) doprowadzając do dziury w zabezpieczeniu Tethera.

To jest de facto to co wrzuciłeś
  • Odpowiedz
@Stolbilardowy: No jak nie wrzuciłeś? XD Przeczytaj najpierw ostatni akapit, a potem pozostałe.

Najpierw było zabranie środków z CC (4 akapit) co doprowadziło do dziury (2 akapit)
  • Odpowiedz
@Stolbilardowy: Prawda, ale trzeba oddzielić hipotezy od faktów. Albo zapytam inaczej (skoro jesteś obyty w czytaniu xD) - który audyt mówi o tym, że Tether nie ma środków?

Jeśli odpowiesz, że żaden to zarazem osoba z 2 akapitu się myli.

Czytanie ma sens jak się rozumie całość czytanego tekstu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
@fervi:

Który audyt mówi, że tether nie ma środków

Problem jest w tym, że nie ma audytów xD

Nie masz pojęcia o czym mówisz i brniesz dalej, wymyślając coraz większe głupoty. Będziesz dobrym wujkiem Januszem jak już dorośniesz.
  • Odpowiedz
@Stolbilardowy: No sam mówisz, że był 3 lata temu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatecznie próbujesz odwrócić kota ogonem, a ja wykazałem prostą zależność.

Albo ta pani kłamie od razu albo ta pani ma na myśli sprawę zajęcia przez prokuraturę środków. Teraz zdecyduj się co ona ma na myśli skoro ją uważasz za autorytet
  • Odpowiedz
@fervi: postawiłeś znak równości między usdt i usdc.

Pokazuje ci, że jedno z nich ma comiesięczne audyty przeprowadzane przez topowa firmę w branży i współpracuje z regulatorami, a drugie z nich potyczki z prokuratorem NY i zero potwierdzenia na legitnosc biznesu. Ty dalej brniesz i mówisz, że to to samo (ʘʘ)

Miłego dzionka i pysznej kawusi.
  • Odpowiedz
@Stolbilardowy: Tak, dla mnie oba mają niski poziom i powinny zniknąć. Szczególnie gdy mamy syntetyczne stablecoiny, które są bezpieczne i weryfikowalne (w porównaniu do USDT i USDC).

Szczególnie, że nie ma nowych audytów USDC (przestali je już zlecać - może wrócą)
  • Odpowiedz