Wpis z mikrobloga

@Dibhala: Nie do końca chodzi o pieniądze w tym wypadku. Jestem w stanie tyle wydać jesli by mi sluzyl tyle co moj obecny Kindle Voyage. Kupilem go w 2015r. i do tej pory służył mi bardzo dobrze. Czytnika nie kupuje co roku więc raz na kilka lat jestem w stanie sobie zafundować cos dobrego bo po prostu bede go uzywal codziennie dlatego w tym przypadku nie będę sie 'szczypał' z kasa.
  • Odpowiedz
@leaving_meaning: zobacz czy w mediaexpercie w twoim city nie mają go wystawionego.
Nie wiem jakie inne markety mogą go mieć w ofercie.
Ja miałem do czynienia przez ok 2 tydnie z jedynką S. Zachwycił mnie. Widać że to jednak półka wyżej od knedli, choć te uważam za już wysokie jakościowo.
Opcja notatek świetnie działała. Więc tym częściej mógłbym go mieć ze sobą już jako narzędzie pracy, nie tylko rozrywki.

A co
  • Odpowiedz
A co z voyage nie tak? Już go ukruszył ząb czasu? Bo mój działa jak nówka ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Dibhala: No właśnie coś się dziwnego dzieje. Przerzucając stronę przerzucają się trzy. Zrobie restart i przez jakiś czas jest ok i później problem powraca. troche to denerwujące.

Co do Onyxa mam jeszcze jedno pytanie. Jak wygląda kwestia wrzucania książek? Czy jest coś na kształt chmury gdzie
  • Odpowiedz
@leaving_meaning: aaa taki dil
ustaw wrażliwość, bo z tym były problemy
ja głównie z knefli korzystam, ale na leżąco to nie tapam tylko lekko przesuwam

aktualizacje poprawiały sprawę, ale te już masz więc szkoda ryło otwierać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

----

co do chmury to onyx boox nie dodaje żadnych dodatkowych usług od siebie.
Jeśli masz własne konto hostingowe możesz postawić własą platformę cloud, synchronizować na kompie
  • Odpowiedz