Wpis z mikrobloga

Mam pytanko do osób grające aternate, graliście tak od początku czy dopiero po jakimś czasie zaczęliście i czy macie jakieś sposoby na nauczenie się bo strasznie ciężko mi się przestawić, już zmieniłem klawisze żeby klikać palcem serdecznym i wskazującym a nie środkowym i wskazującym jak do tej pory i jest trochę lepiej ale nadal idzie jak krew z nosa potrafię się zapomnieć i zaczynam single tapować
#osu
  • 13
@bartix133: Graj dużo altowych mapek kwk/monstrata etc to prędzej czy później zacznie ci ładnie siadać. Najlepiej próbuj łatwiejsze maratony powyżej 10 minut.
Gram wskazującym/serdecznym od samego początku, bo nie byłem w stanie ogarnąć wskazujący/środkowy(dostawałem mózgowstrząsu i jakiejś blokady nie będąc dalej w stanie klikać, bo się zacinałem xD) Na index/ring mniej się łapa męczy i znacznie lepszy feeling imho, szczególnie przy długich streamach.
@bartix133: Zdecydowanie tak, szczególnie na wyższych bpm (dt chociażby) jak już trochę progresu zaliczysz. Nie jest to jakiś przymus, ale fajnie to ogarniać chociaż trochę
@bartix133: Ja zacząłem od gry altem, a potem w miarę grania mniej więcej po roku zaczęło mi sie zdarzać singlować i teraz nie robi mi to wielkiej różnicy, bo gram naprzemiennie. Obecnie mi to obojętne, ale mimo wszystko preferuje alternate.
@bartix133: index + ring here
tak jak mówią inni - wolniejsze mapki jakieś 2-3*, ja tak grałem kilka mapek chyba i powiedziałem "eee nie umiem". Jakiś czas później i normalnie ide alt i nawet nie wiem kiedy mi się to do głowy wbiło xD