Wpis z mikrobloga

@kakawka: A teraz sobie pomyśl o Prison Break... Pierwszy sezon był dobry i ciekawy. Ale jak już uciekli i zaczeło się robić "dziwnie", ta "firma" później "Scylla" i inne głupoty...
  • Odpowiedz
@kasper93: PB... Mogli zakończy po pierwszym sezonie. Znaleźć kasę Coopera, uciec do Panamy i tam zrobić wzruszającą scenę niczym z Shawshank Redemption. Wtedy seriał byłby mistrzostwem.
  • Odpowiedz
@kasper93: Osobiście uważam, że wiele osób nie zrozumiało tego serialu, także samego zakończenia. Sam LOST doceniłem naprawdę dopiero po obejrzeniu całości drugi raz, gdy miałem już zbudowane jakieś zaplecze intelektualne i tak dalej. To nie czas o tym dyskutować, bo bym musiał esej na 10 tysięcy znakow napisać :) A filmik załączony przeze mnie to oczywiście w celach humorystycznych, choć pewnie i niejedna osoba by się znalazła, która by w
  • Odpowiedz
@Sad_Statue: Dokładnie, lost nie da się określić w kilku zdaniach. Ten serial wywoływał ogromne dyskusję, sam pamiętam jak na forum z ludźmi się gadało analizując każdy odcinek. W pewnym momencie wszystko gmatwali, ale nadal to wszystko było mniej więcej spójne. Co w wielu innych serialach nie ma miejsca... Ale kończymy spamować tutaj :)
  • Odpowiedz