Wpis z mikrobloga

@niedoszly_andrzej zastanawiam się tylko nad jednym. Skoro mam urojenia to dlaczego tylu ludzi nagle poświęca czas na robienie wpisów mających przekonać wykopki, że pewien projekt nie jest projektem a tylko jedną, skromną osobą która bezinteresownie walczy z prawakami. Nagle objawiasz się ty. Kto jeszcze przyjdzie?
Skoro mam urojenia to dlaczego tylu ludzi nagle poświęca czas

@bijotai: z tego samego powodu dla którego ludzie poświęcają czas na walkę z jakimikolwiek innymi urojedniami. Dlaczego np. naukowcy prostują urojenia szurów od kreacjonizmu czy płaskiej Ziemi?

mających przekonać wykopki

po co ludzie mają wierzyć w coś co nie jest prawdą?

Kto jeszcze przyjdzie?

Nwm, nie wiem ile jest osób co znają koroluka i wiedzą, że w przeciwieństwie do chrześcijańskiego boge
@niedoszly_andrzej oooo to już stawiasz mnie w jednym szeregu z szurami i płaskoziemcami i pozycjonując siebie w roli naukowca? Marna sztuczka.
Dlaczego ludzie mają wierzyć w kłamstwa serwowane przez pewną ekipę?
To religijne podobieństwo? Jprdl niektórych to już naprawdę pogięło. Zdajesz sobie sprawę ze strat wizerunkowych #neuropa w chwili kiedy ten pomysł na agresywny kontent serwowany przez kilku ludzi się wyłoży? Achh was to poza doraźnymi korzyściami zupełnie nie interesuje. Was
oooo to już stawiasz mnie w jednym szeregu z szurami i płaskoziemcami i pozycjonując siebie w roli naukowca? Marna sztuczka.


@bijotai: nie, odpowiadam na pytanie dlaczego ludzie zajmuja się szurstwami.

Dlaczego ludzie mają wierzyć w kłamstwa serwowane przez pewną ekipę?

ale to Ty dzwonisz. Masz jakieś dowody, że koroluk kłamie? No to dajesz. Tak to ja se mogę gadać, że Ty jesteś projektem reptiliańskich żydów z Marsa.

To religijne podobieństwo?

Tak,
@niedoszly_andrzej hmmm usta pełne frazesów a gdybym ujawnił kim jest i czemu służy ów projekt byłbym grabarzem własnego środowiska. Wasze próby scalenia i uczynienia ze środowiska neuropy jakiegoś monolitu przy pomocy metod prawaków sa żenujące. Natomiast zaskakujące jest, że o pierwszej w nocy nagle uaktywniasz się akurat ty ( ͡º ͜ʖ͡º) zarzucając mi spamowanie internetu. To projekcja jakichś lęków grupy przed zdemaskowaniem?
hmmm usta pełne frazesów

@bijotai: nie bądź dla siebie taki surowy. To prawda, nieco zabawne było gadanie o etyce jeśli połowa Twoich wpisów to oczernianie innego użytkownika bez żadnych dowodów, ale zdarza się.

kim jest i czemu służy ów projekt byłbym grabarzem własnego środowiska

czy Ty serio myślisz, że neuropa to jakaś masońska loża pociągająca za sznurki?

Wasze próby scalenia i uczynienia ze środowiska neuropy jakiegoś monolitu przy pomocy metod prawaków
@niedoszly_andrzej do tej chwili to ekipa projektu ciut przeinacza fakty w celu walki politycznej. Dodatkowo szkoda, że odzywasz się do mnie akurat teraz a nie w ciągu mojej ponad siedmioletniej obecności na wykopie. Zastanawia mnie czy ów biedny pokrzywdzony i niesłusznie oczerniany potrzebuje adwokata? To jak z tym pozycjonowaniem adwersarza. Skoro kłamię to czekam na wpis tego użytkownika o tym kim jest. W końcu stał się osobą publiczną.
do tej chwili to ekipa projektu ciut przeinacza fakty w celu walki politycznej.


@bijotai: ma pan dowód?

Dodatkowo szkoda, że odzywasz się do mnie akurat teraz a nie w ciągu mojej ponad siedmioletniej obecności na wykopie.

co to zmienia?

Zastanawia mnie czy ów biedny pokrzywdzony i niesłusznie oczerniany potrzebuje adwokata?

Nie, robię to probono.

Skoro kłamię to czekam na wpis tego użytkownika o tym kim jest. W końcu stał się osobą
@niedoszly_andrzej zastanawiam się tylko dlaczego tak nagle pewna część propagandy uprawianej przez ekipę neuropy tak broni pro bono pewnego osobnika. Ja też robię to pro bono w zbożnym celu oczyszczenia środowiska neuropy z ludzi posługujących się prawackimi metodami. Czy twój klient drogi adwokacie kiedykolwiek udowodnił swoje zarzuty wobec kogoś? Czy była to tylko jego próba interpretacji pewnych faktów. Interpretacji indywidualnej pomijającej obiektywizm a skupiającej się na stymulacji najniższych instynktów w celu kreacji
zastanawiam się tylko dlaczego tak nagle pewna część propagandy uprawianej przez ekipę neuropy tak broni pro bono pewnego osobnika.


@bijotai: bo lubi.

Ja też robię to pro bono w zbożnym celu oczyszczenia środowiska neuropy z ludzi posługujących się prawackimi metodami.

no to musisz usunąć konto albo przestać opowiadać rzeczy bez żadnego poparcia w dowodach.

Czy twój klient drogi adwokacie kiedykolwiek udowodnił swoje zarzuty wobec kogoś?

Nie mam klienta, to raz. Dwa
@niedoszly_andrzej ooo jak szybciutko odpisujesz
Może ja też lubię. Sugestie usunięcia konta są śmieszne. Czy pisanie o projekcie Koroluk to kalumnie? Hmmm zobacz ile czasu poświęcasz na obronę buca. Oczywiście wiem, że te wypowiedzi nie są kierowane do mnie. Piszesz tu tylko po to, aby wykopki czytające o projekcie Koroluk trafiły między innymi tutaj i czytały jak to obrzucam kłamstwami niewinnego idealistę, który tylko zbiera pieniądze aby móc dalej szkalować prawactwo. Sprytne
@niedoszly_andrzej nieudolne próby dyskredytacji adwersarza. Standard. Jest praktycznie druga w nocy a ty tworzysz wpisy dla ludzi tylko w celu przekonania ich o nieistnieniu projektu koroluk. Ja spokojnie poczekam na odpowiednią chwilę.