Wpis z mikrobloga

@eric2kretek kurczakburger mial chyba takie same mięso jak mcchicken, w sensie sklad (chyba) bo rozmiarowo mniejsze było na pewno. 65% miesa, tak było napisane na kartonie na 99% (albo tak było napisane na kartonie nuggetsow - nie pracuje w maku już 5 lat więc nie jestem w 100% pewien.

Za to sos kurczakburger ma zajebisty.
@kavior: no wlasnie wydaje mi sie ze kurczakburger przeszedl zmiane sosu i kotleta jakies 5lat temu XD Nawet jesli ma takie mieso jak mcchicken to ja pamietam jak obie te kanapki mialy piekny bialy filet z piersi kurczaka i nie byly takie mdle, i uwielbialem je czesto wpierdzielac, a ze zmianami staly sie jakies bez smaku
@eric2kretek zresztą sam pisales ze "zdaje Ci sie.ze.5 lat temu" a pomiędzy 3.a 5 lat jest trochę roznicy xD jesli zamienili na sos jak w tamtym wpisie (na oniom tomato) to taki jest we wrapie. Jestem ciekaw tylko jak gramatura - onion tomato byl na pistolecie 10ml, zas mex na 15 ml ( tak samo jak do ryby, tylko te 2 mialy 15ml, reszta 10). Ciekawe czy dali 2 sosy na 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@lamalamie: Jeżeli inni nie mają odwagi zróbmy to my STREETWEAROWCY. ZBIERZMY GRUPĘ 300 STREETWEAROWCÓW POD SIEDZIBĄ MCDONALDS, W ŚRODKU TŁUMU LUMPIARZE W STARYCH CIUCHACH ŻEBY PRZENIEŚĆ PRZEPIS NA KURCZAKBURGERA DO AUTA KTÓRE BĘDZIE STAŁO POD BUDYNKIEM. NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEJA BARDZO DUŻO AUT ODPALONYCH Z KIEROWCAMI. POKOJOWO WCHODZIMY IDZIEMY I NIE ZAPRZYMUJEMY SIĘ. OTACZAMY BIURO Z SZEFEM MACDONALDS. STREETWEAROWCY RZUCAJĄ W NICH BUTAMI I PRZYGOTOWUJĄ DO WYNIESIENIA PRZEPIS. I WYCHODZIMY. ONI