Wpis z mikrobloga

jestem na kupnie auta i wybór padł na BMW 1 F20 lub Audi A3 8V
Wizualnie bardziej za mną przemawia BMW i dlatego mam pytanie co do niej
Za jakim silnikiem najlepiej patrzeć, a które od razu odrzucić?
Jazda głównie po mieście, raz w miesiącu jakaś dłuższa trasa( 400km )

#bmw #bmw1 #f20 #bmwf20
  • 15
@duszek360: Czyli z celujesz w auta z najniższego pułapu cenowego. Dobra rada od kolegi, który popełnił ten błąd celując w auta ze średniego pułapu. Odpuść segment premium. Nie znam Ciebie, ale włożysz w nie więcej niż Ci się wydaje. Sam kupiłem prawie 5 lat temu BMW F30 z przebiegiem 39 tys. km. W tym roku przebiłem barierę 100 tys. km. Po 20 tys. zł włożonych w te auto przestałem liczyć. A
hyperlink - @duszek360: Czyli z celujesz w auta z najniższego pułapu cenowego. Dobra ...

źródło: comment_1616544161kq9pZSzeMiOhiyoKyh9Yi1.jpg

Pobierz
20k na rozumiem wymianę silnika plus inne naprawy?

@BigSW: Chyba żartujesz.

ja mam e91 w dizlu n47 i odpukać w auto przez 4 lata włożyłem oprócz wymiany płynów 1.5k

W takim razie albo Ci się poszczęściło, albo miałem niesamowitego pecha.
@hyperlink: Miałem f30 z '13 przez 6 lat aż nie sprzedałem w 2019 i zero kłopotów. Zrobiłem nią jakieś 110k km Serio, super auto. Jedyna rzecz na jaką zwróciłem uwagę przy kupnie to produkcja. Były sztuki robione w DE i na Węgrzech. Stanowczo odradzano mi te z Węgier.
z tego co pamiętam to on ma auto po kolizji ściągane z Kanady, więc skręcane w RPA.


@trololo55: Zgadza się, z Kanady, ale produkcja to żadne RPA. Wyprodukowane w Monachium. Dwa razy ocean przepłynęło.