Wpis z mikrobloga

UWAGA, UWAGA !

Mam pomysł, by napisać maila do Uwagi TVN. Pytanie brzmi czy mogę to zrobić anonimowo i mieć sprawę dalej w dupie. Jeśli tak - podsyłajcie tutaj swoje pomysły, w jaki sposób opisać Szkolną, by zainteresować media. Wy macie większą wiedzę ode mnie - na pewno jesteście w stanie lepiej dobrać argumenty

Czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kononowicz #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sok_Mandarynkowy: xDDDDDDDDDDDDDD

#!$%@? zawsze mniie #!$%@? jak się urwie taki pajac i mysli, że kogoś interesuje jego mail. Jakbyś był na tyle ogarnięty, żeby coś takiego spowodować, to byś się nie potrzebował pytać.

Było już tysiąc maili do Uwagi na temat szkolnej w stylu "Proszę nagrać materiał o Kononie i szczurze Suchodolskim całe te", które wyglądały jak zapiski 6 latka i jak myślisz co oni z tym robią? Nie czytają
  • Odpowiedz
@paranoid18: anonimowo to olewają, jak masz czas i chęci to napisz normalnie co i jak. jak ich twój mail zainteresuje, odezwą się to dasz materiały, anonimowo wywiad itd. ale maile typu on w lesie nitro wącha i znęca sie dla jego z maila typu ciasnasandra69@rosssa.pl to #!$%@?ą od razu
  • Odpowiedz
@MrXXX tyle że w zasadzie o czym chcesz ich poinformować ? Nawet jeśli jakaś redakcja by się zainteresowała to oblech by knurowi rzucił takie kieszonkowe że z miejsca zostałby przedstawiony jako anioł
  • Odpowiedz
@paranoid18: no oczywiście, weź napisz, jak nie można anonimowo to podpisz, ale weź napisz bo on co raz gorzej wyrabia, ale napisz a oklaski na wypoku ja zbiore. dobra to weź pan i napisz
  • Odpowiedz