Wpis z mikrobloga

@heidd: o, i to jest konkretny argument, wszedłeś na wczesnym etapie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja zazwyczaj poluje na szybkie akcje gdy binance ogłasza listing jakiegoś tokena dzień wcześniej, na DODO miałem ostatnio 300%, a w czym mam aktualne portfolio wrzucałem na tym tagu w poprzednich postach
@wojcir: @buszmen007: ORN 31.03 wypuszcza swoją platformę do handlu krypto, bardzo ciekawy projekt - będzie można zlecić u nich transakcje, która wykona się na binance, uniswap etc. czyli de facto agregują różne giełdy i ich liquidity w jedną. ORN jednak już jest na lekkiej górce i jak to zazwyczaj bywa cena spada przed eventem więc tutaj będę wychodził za kilka dni. Nasz polski Golem (GLM) wypuścił ostatnio mainneta, od tej
@Davczo: CHAIN kupuje na uniswap. Dzisiaj był mega wzrost z 0.66 na 1.12 i właśnie miała miejsce korekta do 0.77 aktualnie jest 0.83. Udało mi się dokupić drugie tyle po 0.78 ale pewnie to co dziś dokupiłem sprzedam jak znów przebije 1usd. Zobaczymy jak szybko będzie rosło, aktualne wzrosty 800% w tydzień są trochę zbyt dynamiczne
@Davczo: niestety, fortinite czy jak tam sie ta gra nazywa ogłosił że zakazuje betingów w rozgrywkach a ta integracja pompowała wartość CHAINa przed początkiem kwietnia. Zarząd chaina dostał lekkiej zadyszki i za 2 dni mają wypuścić na testnecie integracje z Fifą i jechać z kolejnymi grami