Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@M_longer: Pamiętam jak dyskutowaliśmy nad zdjęciami nowych zestawów w tym tego Volvo, i opinia jedna, że brzydki i średnio udany. Trochę czasu minęło aż z nieatrakcyjnego 'brzydkiego kaczątka' zaczął się przeradzać w nawet spoko model, aż do czasu gdy go kupiłem i to serio jest fajny zestaw. Z takich mankamentów to faktycznie przegub wygląda na bardzo delikatny i promień skrętu też nie jest jakiś zachwycający, ale to ostatnie tyczy się raczej
  • Odpowiedz
@Fasol88: Dlaczego Land Rover nie ma bagażnika dachowego? Mógłbyś zrobić fotkę z góry dźwigu, wozidła i Land Rovera? Mam dwa i interesuje mnie Volvo, czy jest w nim sterowanie "manualne'' czy tylko przez aplikacje. Jeżeli aplikacja to na czym operujesz? Wołam też @M_longer bo co cztery sztuki to nie jedna.
  • Odpowiedz
Dlaczego Land Rover nie ma bagażnika dachowego?


@grobel275: bo go zdjąłem, też fajnie wygląda bez niego. Jak z góry, co chcesz widzieć?

Volvo, czy jest w nim sterowanie "manualne'' czy tylko przez aplikacje.


Wozidło bez apki w zasadzie jest nieruchome, koła zblokowane
  • Odpowiedz
@Fasol88: Chciałbym zobaczyć i porównać gabaryty w porównaniu z tymi dwoma, które posiadam bo tak na ''miarkę'' tego nie oddaje a widzę,że spory jest. na czym obsługujesz sterowanie?
  • Odpowiedz
na czym obsługujesz sterowanie?


@grobel275: One plus 5T, jak na taki "niespotykany" telefon apka daje rade to z na ruszczcie też powinna działać bez problemów. Jak nie zapomnę to jutro zrobię zdjęcia jak będę miał dobre światło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fasol88: to wozidlo strasznie mi chodzi po głowie. Tak mi chodzi, że ... kupiłem w poniedziałek na Amazonie Land Rovera. 42114 mi się bardzo podoba z wyglądu, ale te ceny :/ @M_longer zdradzisz tajemnice ile dałeś za używkę?
  • Odpowiedz
@Fasol88: Jak porównasz składanie tych trzech zestawów? Opłaca się to Volvo? Cena trochę mniejsza jak za 42082 a klocków połowa. Nawet mniej niż Land rover przy 1/4 większym budżecie.
  • Odpowiedz