Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki z tagu #apple :)
Chce kupić nowego iPhone'a, planowałam ten zakup wcześniej, ale temat się przeciągał i teraz zastanawiam się, czy brać 12 pro czy czekać na 13. Właściwie mamy kwiecień... Co byście zrobili? Sa jakieś przecieki, czy zmiana będzie duża?
Teraz mam X.
Dodam, że telefon służy mi do pracy - aplikacje biurowe, zdjęcia, sieci społecznościowe.

#iphone #telefony
  • 11
  • Odpowiedz
@Scoopty-whoop: Ciśnienie trochę jest - bateria leci, nie widzę sensu jej zmieniać, skoro chce kupić nowego. Ale jeśli gdzieś tam w trawie piszczy, że 13 będzie mocnym skokiem to jestem w stanie poczekać. Między 11 pro a 12 pro dużej różnicy nie ma. Jeśli podobnie miałoby być z 13 to bez sensu czekać, ale jeśli szykują coś ekstra to jestem w stanie to pół roku jeszcze wytrzymać ;)
  • Odpowiedz
@szalony_kazachstan: Ja też mam X i mówię ci poczekaj, wymień tą baterię w autoryzowanym serwisie (jakieś 300 zł) i poczekaj na iP14. Jak wytrzymałeś 12 PRO to i 13 wytrzymasz. Jak mówi stara prawda, co dwie generacje zmienia się bryła. iP13 będzie wyglądał identycznie jak iP12
W tym roku ze znaczących ulepszeń dojdzie tylko lekka popraw hardweru (procesor, co przełoży się na żywotność baterii, co z kolei jest wymuszone przez ekran
  • Odpowiedz
@szalony_kazachstan: Poczekać na 12S Pro… Na 13 Pro kolega może się nie doczekać ;-) Podobnie jak nie doczekaliśmy się iPhone 9.
12S (13) będzie mieć ekrany LTPO 120Hz, oraz co w dobie pandemii może być istotne czytniki linii papilarnych w ekranie.

( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz