Wpis z mikrobloga

Co się tutaj dzisiaj dzieje, to ja nie. Już pisałem o festiwalu beki jaki urządził nam Czarzasty którego nie zna ponad 20% społeczeństwa z likwidacją SLD która zna praktycznie każdy mieszkaniec tej umęczonej socjalizmem krainy. A tutaj mamy takich hit!

Otóż P. szef PO Budka zrobił to co umie najlepiej w wywiadzie czyli skompromitował partię mówiąc między innymi to:

- Co taki ruch miałby zrobić? - pyta Borys Budka, odpowiadając na pytania dziennikarza "Wyborczej" Tomasza Kwaśniewskiego. Po co więc było go zapowiadać? - To było pod wpływem emocji.


Po czym mówi o zawiązującej się współpracy Biedronia i Trzaskowskiego IKS.DE. Komedia? No to słuchajcie dalej, dzisiaj czytam:

Pan Trzaskowski już zrezygnował ze swoich wszelkich inicjatyw, o czym powiedział niedawno pan Budka w moim zdaniem dziwnym wywiadzie, którego udzielił - powiedział Włodzimierz Czarzasty. Jak dodał, z tego powodu "nie będzie żadnej inicjatywy" politycznej Roberta Biedronia z Trzaskowskim.


Jeszcze siedzicie? No to uświadomcie sobie, że PO obecnie zrobiła krok na przód w kierunku swojego upadku. Wiedziona przez p. Budkę, opowiedziała się za aborcją do 12 tygodnia, efekt? -9,2% w sondaż Kantar CATI dla @łokośmieć i @gazeta_wybiórcza

Także kiedy PO zajęło mocno lewicowe pozycje ostatecznie pozbywając się kotwicy konserwatywnej i tego garba który widać warzył ponad 9%, PO śmiał idzie na zwarcie z lewicą i będzie walczyła o te pewne 14% poparcia elektoratu lewicy. Ostatecznie myślę, że nowa
lewica i PełO podzielą się po równo w następnych wyborach i będą mięli po 7%.

Tymczasem trwa tuszowanie sprawy gangusa Obajtka. mam nowy tag dla tych dzbanów #pajdopozycja

#konfederacja #4konserwy #polityka #bekazlewactwa #neuropa (materiał filmowy niepowiązany jednak wskazujący na to jak powinien działać poseł Sejmu RP a nie (p)osioł lewicy)
qluch - Co się tutaj dzisiaj dzieje, to ja nie. Już pisałem o festiwalu beki jaki urz...
  • 5
Wiedziona przez p. Budkę, opowiedziała się za aborcją do 12 tygodnia, efekt? -9,2%


@qluch: Pal licho z chorymi mordercami z PO którzy chcą mordować nienarodzone dzieci. Dobrze że im spadło z powodu aborcji 9.2%, dzięki temu ludzie otwierają oczy i 9.2% więcej ma w nowym sondażu Konfederacja która jest za całkowitym zakazem aborcji, tak jak chce większość Polaków. PO już się kończy. Konfederacja ostro ciągnie do przodu. Wreszcie nadchodzi normalność.
Dobrze że im spadło z powodu aborcji 9.2%


@UchoSorosa: Mireczku, gdzie cie matematyki uczą? PiS ma obecnie jakieś 32% poparcia. Jeśli PO pójdzie na lewo to myślisz, że co? Wyborcy PiSu zmienią zdanie i pójdą za PO? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poszli do Kotłowni, ale Kotłownia jest do zatopienia na przyszłe wybory, bo przy układzie, że Kotłownia wchodzi, to na #konfederacji będzie spoczywała cała uwaga.
@UchoSorosa: Mireczku, gdzie cie matematyki uczą?


@qluch: Sam napisałeś mordko, ze spadło o 9.2% jak tylko cytuję twoją wartościową analizę.

Jeśli PO pójdzie na lewo to myślisz, że co?


Logicznym jest że ludzie zaczną wybierać konfederację.

to na #konfederacji będzie spoczywała cała uwaga.


O tym właśnie pisze, Konfederacja po raz kolejny będzie rozkładała karty, ze swoim największym wolnościowym postulatem, całkowitym zakazem aborcji. (totalne przeciwieństwo do komunistycznych postulatów PO) Tylko głupcy
Logicznym jest że ludzie zaczną wybierać konfederację.


@UchoSorosa: no i konfederacji wzrosło poparcie o 1% ¯\_(ツ)_/¯

Zresztą, przecież nie o tym jest ten wpis. Mireczku, uświadom sobie, że PO zrobiło mistrzowski ruch w kierunku progu wyborczego.

Konfederacja straciła poprzez słuszne poparcie pro-life 5% a teraz znów ma ponad 10% skąd, jak myślisz wzięli z powrotem te 5%? Kuce bez kręgosłupa już zasiliły szeregi neuropy. Pomyśl zanim coś piszesz ( ͡°