Wpis z mikrobloga

Znacie inną osobę, która potrafi inaczej rozmawiać z ludźmi? Znacie jakiegoś innego streama co z wami pogada? Znacie kogoś kto ma tak duży zasób wiedzy i ci wytłumaczy coś? Nie, to właśnie on potrafi lepiej to wytłumaczyć a przy nim nauczyciele już zdejmują majtki i oszminkowują usta.
Naprawdę przez długi okres przeglądania tych chuowych postów na facebooku, filmów i streamów na youtube czy też zdaża się to na facebooku ale rzadko... Ktoś mi powie "Stary, nie ma sensu co zwracać uwagi na młodsze osoby a tym bardziej około wieku 12 lat" No tak to prawda, to nie ma sensu zwracać uwagi bo jako osoba już starsza bardziej rozumiem więcej rzeczy. Cóż... Internet jest dla wszystkich mówią, ale kiedy kuwa widzę co oni prezentują to ja już wolę patologie w rzeczywistości z tego wszystkiego.

Ciemna strona tej osoby jest taka, że czasami traci cierpliwość, zbyt dociska na banowanie chociaż te bez sensu najmniejszego. Ale też z jednej strony jak spuści z dociskania na banowanie to coraz więcej debili będzie przychodziło i psuło zabawe no ale nie zawsze, bo czasami może nie zrozumieć ironii czegoś.

Podsumowując: Raczej po mimo tej ciemnej strony chciałbym, żeby mu dobrze się żyło i więcej takich osób jak on było, bo w innym przypadku będą takie polaczki co ci #!$%@? wciska jakiś farmazon, że jego podgrupa i on to cud kuwa świata i on będzie dziełem boga, jeać takich jeać.

#dallasstudios
  • 2