Wpis z mikrobloga

Dobra, jestem po zabiegu obrzezania całkowitego, przed zabiegem szukałem troche informacji w necie ale żadne informacje nie były pomocne dlatego jeśli ktoś planuje to można smiało walić z pytaniami. PS: jak coś to jeszcze końcowego efektu nie widzę bo dopiero 3 dni mineły. Bo wiem że taka gatka z kimś będzie pomocna, dla mnie by była...
#obrzezanie #medycyna
  • 99
  • Odpowiedz
@walictowszystkozajete: no generalnie to dzisiaj do niego zadzwonilem i juz dzisiaj po wszystkich operacjach mnie przyjął, nie wiem jak to zrobil ale po dwoch sekundach bolu wszystko bylo praktycznie jak za pierwszym razem czyt. w porzadku i całkiem ruchliwie. Powiedział ze jest lekkie zwezenie ale ze widzial o wiele gorsze i zazwyczaj z takich sytuacji sam organizm wychodzi a to jest tylko reakcja i szok tkanek. Nakazał mi obserwacje tego miejsca
  • Odpowiedz
@walictowszystkozajete: czy ja wiem czy tak szybko 2,5 tygodnia po zabiegu wyjdzie, byloby idealnie 2 tygodnie ale stwierdzil ze jeszcze musze potrzymac pare dni bo w jednym miejscu gorzej sie goi. Jesli 2,5 tygodnia to faktycznie szybko to moze przez to ze polowa szwow juz sama wyszla i dzisiaj nawet u niego jeden "ogonek" odpadł
  • Odpowiedz
@Zerero: Wędzidełka pozbyłem się wcześniej (patrz wyżej - wszystko opisałem) co do stylu to ciężko ocenić bo jeszcze mam szwy i unikam wzwodów, nie jest raczej jeszcze w pełni zagojony, ale biorąc pod uwagę wcześniejsze zabiegi to nie miałem raczej wyboru, tylko było robione to co da radę.
  • Odpowiedz
@bielanskipodludz: widzę, że szwy jeszcze trzymają więc pewnie zabieg był niedawno? Ja w moim przypadku zarówno przy pierwszym jak i drugim obrzezaniu nie miałem możliwości zobaczyć szwów ze względu na opuchliznę która utrzymywała się kilka tygodni. Kurczę nie za ciekawie to wygląda ale może ta "oponka" to swego rodzaju opuchlizna w moim przypadku dotyczyła ona całego penisa. Masz może jakiś kontakt do lekarza? mój dał mi swój numer żeby w razie
  • Odpowiedz
btw, jaki to typ obrzezania? Miałem przykrotki wedzidelko i szczerze mowiac high and tight, low and loose itd były dla mnie w dniu zabiegu obcymi pojęciami. Orientujesz się może jakie obrzezanie mam wykonane ja?
  • Odpowiedz
@bielanskipodludz: słuchaj ja sam nie wiem jakie ja mam mi nawet nikt nie przedstawiał opcji ze względu na pierwszy kiepsko przeprowadzony zabieg ale w grafice google z łatwością znajdziesz z tym że pewnie i tak do wygojenia będziesz musiał poczekać na efekt, opuchlizna w twoim przypadku praktycznie nie istnieje jeśli miałbym porównywać do mojej, ja jestem obrzezany całkowiecie a po zabiegu opuchlizna praktycznie zasłaniała główkę, jeśli problem był tylko z wędzidełkiem
  • Odpowiedz