Wpis z mikrobloga

Czesc wszystkim,

Pytanko, wie ktos moze czy sa jakiekolwiek kursy zwiazane z oprogramowaniem SAP? Chcialbym zapisyac sie na takowy, ktory jest rozpoznawalny w firmach oraz uzyskac np. certyfikat z niego. Jest w ogole cos takiego?
#uk
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blakker: SAP ma certyfikaty na swojej stronie, ale raczej targetem tych certyfikatów są firmy niż osoby prywatne. W sensie pracujesz dla firmy w której używasz SAP i firma wysyła cię na szkolenie/egzamin.
  • Odpowiedz
@blakker: Mysle kolego, ze musisz byc troche bardziej precyzyjny. SAP ma 25 roznych modulow do tego dochodzi jeszcze programowanie w SAPie. Wiesz, ktory modul cie interesuje i w jakim kierunku chcesz sie rozwijac? Bo od tego bym zaczal.
  • Odpowiedz
@Pietal: U mnie dostac sie w okolicy nawet na najgorsze stanowisko to mega wyzwanie. Wszystko zaczelo sie od robienia "przyjaciel przyjacielowi". Zanim ogloszenie jest wystawione, stanowisko jest zasilone wiec rozkladam rece ze tak to ujme.
  • Odpowiedz
@blakker: Nie wiem jaki masz background i w jakie stawki celujesz ale moge ci powiedziec jak to u mnie wygladalo.

Mieszkam w West Midlands wiec wiadomo ze mnosto automotive firm, trafilem do jednej z nich jako Goods In, po roku dostalem awans na Material Plannera, 4 lata pozniej, na poczatku tego roku zmienilem calkiem pracodawce i robie jako Inventory Manager wiec jest gituwa ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@blakker: TL;DR jak chcesz sie nauczyc SAPu logistycznego i nie masz cisnienia na hajs tu i teraz to polecam robote w Goods Inie w firmie gdzie uzywa sie SAPu, mnostwo sie nauczysz
  • Odpowiedz