Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wstydzę się iść do fryzjera. Mam duży problem ze skórą, głowy pojawia mi się zawsze po myciu, taki piasek, biały nalot. Kiedyś byłam u dermatologa to przepisał mi stieprox ale to nic nie dało a nasiliło problem. Jedynie nizoral trochę pomógł ale gdy często używałam to przestawał. A chciałam iść aby podciąć zniszczone końcówki( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co powinnam zrobić?( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rozowepaski #wlosy #pytaniedorozowychpaskow #dermatologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6055f2c02f2b84000aacc517
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Umiał Mirku tych składników w szamponach i myj głowę w letniej wodzie: Znalazłam również informację, że sama Cocamidopropyl Betaine nie powinna działać drażniąco na skórę głowy. Dopiero połączenie jej ze słynnym mocnym detergentem Sodium Laureth Sulfate może dawać negatywne skutki
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem kiedyś problem z łupieżem. Dermatolog zaleciła Pirolam, ale żeby nie przyzwyczaić środowiska głowy poleciła stosować jeszcze jeden szampon przeciwłupieżowy (Jantar z dziegciem) i jeden normalny. Każde mycie w odstępie 2 dni. Głowę myję co drugi dzień, sekwencyjnie zmieniając szampon. Od 3 lat zero problemu.