Wpis z mikrobloga

Hej, gdybyście mieli do wyboru Withings Scanwatch albo Apple Watch, to który byście kupili?

Za scanwatchem przewawia do mnie klasyczny wygląd zegarka i dlugi czas pracy na baterii.. za Apple Watchem w sumie caly ekosystem i fajny wyglad, ale odrzuca mnie to ladowanie baterii co 18h... Srednio to sobie wyobrażam. Mialem kiedys Steel HR, ale zgubiłem go w hotelu w Londynie... Bardzo mi się podobał, jedyne co mi brakowalo to funckcja sterowania muzyką, której ciągle w Scanwatchu nie ma.

A może znacie jakieś inne fajne hybrydy?

#withings #applewatch #scanwatch #zegarki #scanwatch
  • 2
  • Odpowiedz
@bedzio155: mam AW SE i dla mnie to nie problem położyć zegarek na ładowarkę na czas kąpieli. Mam uruchomiony pomiar tętna, hałasu, trenuję z tym zegarkiem i bateria całkiem spoko trzyma - do max 30h, choć ładuję go codziennie jak wspomniałem wcześniej. Z nim też śpię, a on monitoruje sen - także w teorii powinno żreć mocno baterię, a tak nie jest.
  • Odpowiedz
@bedzio155: AW jest ok. Miałem 2 modele smartwatch huawei, 2 Samsungi, garmina, wcześniej Sony. Żaden nie ma startu do AW. Mam SE cell ten większy. Bateria ładuje się bardzo szybko wiec zdjęcie i ładowanie np rano to żaden problem
  • Odpowiedz