Wpis z mikrobloga

W końcu znalazłem chwilę czasu żeby obejrzeć w całości dokument ekipy więc postanowiłem się z wami podzielić moimi odczuciami o uczestnikach tego reality show
Karol: bezbek, który naśmiewa (przedrzeźnia) się z swojej dziewczyny i ma w nią totalnie wywalone. Jego żart są na poziomie 13 latka i zresztą takie też go bawią.
Weronika: Spoko, fajna dziewczyna. Wydaję się być najbardziej dojrzała z ekipy.
Marta: Montaż filmu nie na jej korzyść. Wszystkie urywki z nią pokazują tylko jak pali, pije albo przeklina. Na pewno robi coś więcej ale (nie)śmieszek Karolek zapewne stwierdził, że kogoś trzeba przedstawić w najgorszym świetle.
Tromba (melepeta): poziom wypowiedzi na poziomie Minimajka, a nawet powiedziałbym poziom niżej. Troche jak sebix
Minimajk: Nawet jakieś zdanie splecił, mam nadzieje, że obniży swoje ego.
Kasia: od początku jej nie lubiłem i po dokumencie zdania nie zmieniłem, myśli, że złapała Boga za nogi bo jest z 24 lata starszym facetem. "Żart" na Marcie na koniec wyjątkowo podniósł mi ciśnienie.
Nowciax: W sumie mam neutralne podejscie do niego.
Patec: Spoko ziomek, ogarnięty i dojrzały.
Wujek łuki: Udaje Wielkiego wilka z Wall Street a zapewne nie ma żadnego doświadczenia w tej branży. Irytująca postać.
Marcysia: Spoko dziewczyna, nic do niej nie mam.
Edit: Ups zapomniałem o Kamilu (Krzychu): Wydaje się być spoko.
#friz
  • 20
  • Odpowiedz
@LukaszResz: mnie też nikt nie pytał, ale ci odpiszę na to - dawno w internecie nie było zdania/mody czy jakkolwiek to nazwać, które by mnie tak #!$%@?ło jak to słynne "nikt nie pytał". Nikt nie musi pytać, żeby się wypowiedzieć. Mnie nikt nie pyta, ja mówię, ty #!$%@?. Proste.
  • Odpowiedz
@Maninski: w sumie cos w tym jest ze jest najbardziej dojrzała, bo patrzac na murcix ktora pije i pali albo kaśke co trzyma sie z jakims typem starym i wyglada to troche jak utrzymanka to serio twoje slowa maja jakis sens
  • Odpowiedz
Wersow dojrzała xddd nie sądzisz ze to montaż specjalnie był tak zrobiony, żeby nie przedstawiać jej w złym świetle? Po akcji z plagiatem było grubo, wiec teraz karolek musiał jej troche wizerunek poprawić.
  • Odpowiedz