Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po ostatniej wypowiedzi #zandberg spora burza w internetach się pojawiła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbym więc zapytać ludzi z branży, bez zbędnego owijania w bawełnę - jak to w rzeczywistości wygląda? Czy branża budowlana w Polsce jest mlekiem i miodem płynąca, czy może to ciężki kawałek chleba? Na ile mogą liczyć przedstawiciele takich zwodów jak #murarz #malarz #spawacz #tynkarz #glazurnik #ciesla itp.? Jak to wypada na tle tych słynnych "programistów15k"? Nie chcę opinii osób, które się nasłuchały i one to wszystko wiedzą, ile kto zarabia. Chcę poznać opinię fachowców. Jak to wygląda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6053667a2f2b84000aacc246
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 1
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Chcesz się dowiedzieć jaka jest tam kasa, wymyśl że masz coś do zrobienia, podzwoń po kilku fachowcach i zapytaj ile by to i to kosztowało, poda Ci przybliżoną wycene i doda że się trzeba umowić bo teraz ma tyle roboty że nie da rady. To samo z monterami/serwisantami pieczy gazowych, hydraulikami itd.
Ludzie robią się leniwi. Zobacz ile za byle pierdołe ludzie wołali w "usterce". 300-400zl za 2h roboty;)
  • Odpowiedz