Wpis z mikrobloga

#ps5 słyszycie to? Mam tak od dwóch dni, wcześniej była cisza. O co może chodzić ? Papierek w wentylatorze już sprawdzałem nie mam. Wentylator mam ten z głośniejszych ale wcześniej nie miałem tego bzzzzz. Wtf? Oddawać na gwarancje czy olac bo nie słychać w słuchawkach i sprzedać jak slimka wyjdzie?
#ps4 #konsole
W rzeczywistości nie słychać tego tak bardzo ale słychać bzzzz, którego nie było powtarzam xd
Kozaczyłem, że moja cicha i przesadzacie, a moja zaczęła po miesiącu nie całym brzęczeć :(
kopytakonia - #ps5 słyszycie to? Mam tak od dwóch dni, wcześniej była cisza. O co moż...
  • 26
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kopytakonia: no jak pisałem o tym na tagu to mnie cisneli że jestem przewrażliwiony xD

Mam już trzecią konsole z tym problemem i leci zwrot bo kurłicy idzie dostać jak przy spokojniejszych momentach w grze cały czas słychać to bzyczenie xD

Widziałem na reddicie że typ pisał że oddał na gwarancję to najpierw odesłali mu tą samą konsole a potem inna z piszczącym wiatrakiem i też bzyczała tylko trochę ciszej
@kopytakonia U mnie to kwestia płyty ujowej jakości dvd bo się gnie ale u kumpla rozwala się trzpień napędu też od ujowej jakości płyt nie wywarzonych. A z padem u mnie jeszcze nic się nie dzieje ale na wykopoe już pisali że potrafią się nawet grzać i buczeć.
@kopytakonia: taki dźwięk wydają cewki w zasilaczu, w ps5 nie są one zaklejone dlatego tak to słychać, u mnie też ten problem występuje. W ps4 pro problem też występował, tylko nie było tak słychać tego bzyczenia bo głośniejszy wentylator go zagłuszał. Niestety naprawy gwarancyjne raczej nie przyniosą skutku, trzeba czekać na kolejną rewizję konsoli i wtedy ew. reklamować :/