Wpis z mikrobloga

@Galactus: Zakończył działalność piwną i kontynuje tylko wątki lifestylowo-coachowskie, które wcześniej przenikały na kanał piwny i irytowały fanów.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak prawie 45-latek odkrywa życie na nowo, biega, stosuje diety i wstaje wcześniej z łóżka, to może to być coś dla ciebie. Nawet ponoć jakąś książkę o coachingu chce napisać.

https://www.youtube.com/c/TomaszKopyra/videos

  • Odpowiedz
@wolodia: Stary kanał usunął? On czasem nie miał powoli jakiś problemów z piciem? Wiem, że ten temat się przewijał dość często. Jeśli tak to w sumie rezygnacja z piwnego contentu to odpowiedzialna decyzja.
  • Odpowiedz
@AvantaR: Tak, kilka razy schlał się na festiwalach i transmitował to na żywo.

Kontynuował dalej (ponad rok) kanał piwny, ale ewidentnie mu się już nie chciało: recenzje na zamówienie, żadnych nowych treści typu warzenie, Q&A (chyba raz się pojawiło tuż przed zamknięciem), style piwne, duże recenzje. W dobie DDH i hazy IPA stało się to szybko nudne i powtarzalne. Zaczął co raz więcej wrzucać contentu typowo coachowego i wymyślił sobie, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sloneczko: ja w podstawówce miałem wuefistę pedofila, klepał dziewczynki 8-11 lat za dupy, wchodził im do szatni, takie hehe "pranki". Mój brat 7 lat starszy też go miał i to samo było, dziś by dawno siedział xD

No ale nic się oprócz tego nie stało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@wolodia: wtf brzuch #!$%@? i zamiast biegać opowiada jakie ubrania kupił w decathlonie xddd

ja doskonale znam ten typ człowieka...

"od dziś gram na instrumencie" i nakupowany sprzęt za 3000zł, czas grania 2h.

"ucze sie programowani", obejrzane 200h tutoriali, 5 książek, nie umie napisać kalkulatora xD
  • Odpowiedz