Wpis z mikrobloga

@evenement123: Weź nie słuchaj w ogóle tych klaunów E36/E39/E46. Szukaj - Focus II(1.6 bena), Astra boża(1.6 bena), Golf 5(1.6Mpi/, Leon II(1.6 mpi), Kia Ceed I FL po 2010 roku - tutaj śmiało możesz brać diesla 1.6 90KM do miasta, nie ma dpf oraz dwumasy albo 1.4 mpi, I30 - tak samo 1.6 crdi albo 1.4 mpi
  • Odpowiedz
@Karmel123: Normalnie i #!$%@?ć w niego zaraz miliony monet, nie każdy chce świecić mordą w sebowozie, niektórzy chcą mieć tanie bezawaryjne auto, E39 w niczym nie jest lepsze od Leona/Golfa/Ceeda z 2010 :) ale ja wiem, prymium 20 letnie xD nie wciskajcie każdemu na siłę starego gówna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Trusky92: akurat miałem taki mały dupowozik przed e39 i w kilka lat włożyłem w to drugie tyle co zapłaciłem XD a i tak na koniec był trupem i sprzedałem to za bezcen. E39 jest wdzięczne, czasami mała pierdoła się popsuje ale silniki są legendarne. Nie każdy chce świecić mordą w Fabii XD ja bym się wstydził. E39 to klasyk mordo ale nie poczuje tego gość który całe życie jeździ czymś pokroju
  • Odpowiedz
@Karmel123: Zabrakło Ci 1.1 litra i 145 kunia, żeby trafić, ale byłeś blisko. Żaden klasyk, auta dobre, ale już stare i mało oferują w porównaniu do nowoczesnych aut. Wstyd Ci bo nie masz sobą nic do zaoferowania po za znaczkiem na masce. Jak kupiłeś gówno to włożyłeś, jak dobrze poszukasz to wrzucisz 1k na start na pierdoły typu klocki, oleje, łączniki i jeździsz za grosze. Nie naginaj rzeczywistości, stare ciężkie auta,
  • Odpowiedz
@Trusky92: Różnica w zawieszeniu M-sport a standardowym to amortyzatory (droższe o zawrotne 170zł od zwykłych), ich poduszki, sprężyny no i stabilizator który się raczej nie psuje. Nie podniecałbym się tą różnicą bo jest marginalna. A jeśli nie widzisz różnicy w komforcie między autem niskiej klasy, a autem klasy premium które jest o dziesięć lat starsze to albo jeździłeś samymi gruzami, albo po prostu nie masz pojęcia o czym piszesz xD
  • Odpowiedz
@Fajoski: No nie mam pojęcia o czym piszę, od urodzenia wychowuję się wsród handlarzy, mój zmarły teść 20 lat ponad woził auta, jeździł tylko BMW/Mercedesem, jak tutaj ludzie jeździli maluchami to miał nową 5 właśnie E39 złotą, mój stary mechanik + diagnosta od 30 lat, 2 znajomych ma komis, jeden na 200+ aut, mogę sobie jeździć czym chcę, kolejnych kilku znajomych wozi auta, kilku handluje autami co pół roku, jestem zapaleńcem
  • Odpowiedz