Wpis z mikrobloga

@Zimnok: mam caly czas probke sprzed 1,5 roku, jezeli nie zapomne to jeszcze raz przetestuje wieczorem i cos napisze ale z tego co pamietam, to ani nie bylo jakiegos wiernego odwzorowania aromatu czekolady, ani kompozycja nie podobala mi sie jako perfumiarska interpretacja tematu czekolady
Grupe zapachow gourmet chyba najmniej lubie (z dotychczas poznanych) co moze wplywac na moja opinie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CheapiesLover: to chyba mamy inne soki bo pachnie bardzo naturalnie dla mnie, jak takie brownie wyjęte świeżo z piekarnika, ale byłem też ciekaw opinii miraskow
  • Odpowiedz
@CheapiesLover:

Bo to bardziej pachnie jak brownie świeżo wyciągnięte z pieca niż konkretnie czekolada. I bardziej niż czeko to czuć wanilię, brownie ze sporą ilością wanilii. Ja już 4 godziny czuję go na sobie. Na razie jest liniowo, zobaczymy za parę godzin. Trwałość mocarna.
  • Odpowiedz
@Zimnok: nie mialem na mysli tego jak naturalnie skomponowany jest zapach tylko tego, ze po Chocolate Greedy spodziewam sie czekolady, a nie brownie, co innego gdyby nazwa brzmiala np Brownie Glutton
Z internetowych opinii kojarze, ze zapach w ogole nie ewoluuje
  • Odpowiedz