Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemanko mirki
Fura do 25k pln
Rozglądam się za czymś dynamicznym 150km wzwyż
Niedługo zmieniam pracę i będę robił ok 60km dziennie więc potrzebuję czegoś w benz pod LPG lub juz z LPG(diesel odpada). Polecacie coś ciekawego w tej cenie bo jak tak patrzę olx to same BMW a mam średnie nastawienie do samochodów tej marki, ciężko o coś wartego uwagi i nieulepanego.
Pozdro

#samochody #25 #szukamauta #motoryzacja #auto #pierwsze4kola
  • 9
@PiquantParty: Ja jadę na oryginałach - tarcze przód 170 PLN, tył 270 PLN. Klocki 100-150 PLN, rozrząd z pompą wody 400 PLN. Więc według mnie ceny OK. Spalanie spore w mieście, trzeba koniecznie LPG jeśli nie chcesz majątku wydać :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vajroos: wygodne to? Nie ukrywam ze będzie to mój podstawowy środek transportu więc i jakieś dalsze wypady w góry czy nad morze są przewidziane i nie chciałbym męczyć się kilka h w drodze. Obecnie śmigam fiatem padną taty i jest straszna pod tym względem(jazda jak za karę) :/
@PiquantParty w Bravo fotele z wersji Sport wygodniejsze, a gdyby Ci nie pasowały to można włożyć z Alfy Gulietty;) Sam 1.4tjet świetnie współgra z gazem, jedynie na skrzynię biegów trzeba zwrócić uwagę czy wszystko z nią okej