Wpis z mikrobloga

  • 1223
Wykop to najbardziej dysfunkcyjna rodzina w polskim internecie. Prawaki, lewaki, tęczowcy, neuropki, konserwy i inne baśniowe stwory, codziennie skaczące sobie do gardeł i obrzucające się kałem.
Ale gdy w takich chwilach, jak ta, idą ramię w ramię, łaknąc krwi - serce rośnie ()
#mistersoperfect #mumme
  • 25
  • Odpowiedz
Prawaki, lewaki, tęczowcy, neuropki, konserwy i inne baśniowe stwory, codziennie skaczące sobie do gardeł i obrzucające się kałem.


@Czu-Czu: Ok, opisałeś dwóch najbardziej aktywnych moderatorów, a reszta?
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: Jaka walka? #!$%@? plucie na ludzi w słusznej lub mniej kwestii. Główna zasrana, gorące zasrane, bo jakaś babka i jej facet #!$%@?ą bzdury w internecie. Rzeczywiście jest się czym radować xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Czu-Czu: ramię w ramię, kuc w kuc, będziemy stać jak spartiaci w szeregu, mężni jak lwy, wykop nadchodzi a z wykopem my
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wykop to najbardziej dysfunkcyjna rodzina w polskim internecie. Prawaki, lewaki, tęczowcy, neuropki, konserwy i inne baśniowe stwory, codziennie skaczące sobie do gardeł i obrzucające się kałem.


@Czu-Czu: jak czytam te wysrywy tych neuropków konserwów i innych politycznych cudaków to od razu scrolluje to gówno, szkoda czasu na czytanie tego
  • Odpowiedz