Wpis z mikrobloga

Jak kiedyś już pisałem, w końcu dojrzałem do zakupu piły stołowej - początkowo planowałem dewalta dwe7485 ale po namyśle stwierdziłem że dołożę do 7492. No i w tym momencie przestało być ciekawie bo jak już miałem wyłożoną gotówkę to się okazało że w całej polsce praktycznie nie ma do kupienia tych pił :( tzn jeden dwa sklepy mają je na stanie ale cena +500-600zl w stosunku do normalnej kwoty :(

Jest coś sensownego w podobnym (3k) budżecie co będzie równie dobre? W dewalcie najbardziej mnie przekonuje konstrukcja przykładnicy na listwie zębatej z obu stron. Raczej takiej tradycyjnej zaciskanej bym nie chciał.

#stolarstwo
  • 8
@gajus21: Popatrz na czasy dostawy... Obdzwoniłem chyba wszystkie sklepy które to miały, albo deklarowały dostawę w 7-10dni, rozmawiałem nawet z przedstawicielem handlowym dewalta, nikt nie potrafi podac konkretów. A 7485, tak są - cale 5 ofert, z czego ta najtansza ma dostawe 102 dni ;)
@pablodesign uf widząc jaka jest teraz sytuacja cieszę się że nie zwlekałem z zakupem i kupiłem dwe7485 dwa miesiące temu za około 2k :) do 3k nie wiem, ale jeśli chodzi o konkurentów dwe7485 to pamiętam że był bosh gts10k i makita mlt100. Warto sprawdzić, z tym że do makity na start trzeba zrobić parę ulepszeń