Wpis z mikrobloga

Mirki mam teraz do Was pytanie. Chciałem sprzedać na StockX kilka par butów tylko zastanawia mnie fakt, że w żadnym kartonie nie posiadam tzw. hang taga czyli metki doczepianej do butów. Czy ktoś z Was sprzedawał tam parkę bez tej metki? Ogólnie zastanawiam się czy wszystkie buty z Nike czy Adidas od nowości to posiadają bo nigdy nie zwróciłem na to uwagi.. opakowania są oryginalne, a buty posiadają wypełnienia itd.

Zapytałem się supportu StockX czy buty bez tej metki przejdą to w sumie odpisał mi jakiś automat ze sprzecznymi informacjami więc wolę zapytać czy ktoś to przerabiał. Tak samo może ktoś z Was pracuje w nike, adidasie czy innym sizeerze i podpowie czy każde buty mają tą metkę.

#stockx #nike #adidas #buty
drkdrkdrk - Mirki mam teraz do Was pytanie. Chciałem sprzedać na StockX kilka par but...

źródło: comment_1615529746owtAj9gjSD3SjiU9eOUlUM.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@ewufhewui: no właśnie mam tak samo, przeglądam zdjęcia konkretnych modeli na Allegro i olx to widzę, że inni też sprzedają nówki a metek brak a stricte StockX mi napisało, że w sumie to nie wiedzą czy to przejdzie czy nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@drkdrkdrk: bez taga z rozmiarem czy metką przechodzi często. pamiętaj zeby usunąc metki sklepowe. Jeżeli np. kupiłeś w vitkacu/lvr to oni doczepiają jeszcze swojej i je musisz usunąć. Ziomkowi nie przyjęli przez to butów
  • Odpowiedz