Wpis z mikrobloga

@Fako: Aha, fragment mojej wypowiedzi xD Gdzie tu widzisz tę rzekomą "nienawiść do superstraight"? Wiesz, dobrze by było żebyś to dokładnie określił, bo serio próbuję zrozumieć Twój tok myślenia.
A tak przy okazji, wcześniej naprowadzałeś mnie na jakiś wcześniejszy fragment i teraz nie wiem czy to przez pomyłkę czy nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hamiku123: dzięki za link. Nie jestem przekonany czy zapostowania "TERF wars" miało na celu określenie JK R jako Trend Exclusionary Radical Feminist.
Jeśli odnosi to do siebie, to co najwyżej aby przedrzeźnić tych co jej taką łatkę przyklejają. Do takiego wniosku prowadzi zalinkowany wpis na jej blogu. Który z ciekawością przeczytałem i polecam.
  • Odpowiedz
Nie chochoł tylko wsparcie dla osób, które chcą świadomie wybierać z kim się wiążą i przy tym nie być wyzywani przez środowisko lewicowe od transfobów i faszystów.


@Fako: Czyli chochoł, bo temat w ogóle nie dotyczy Polski, gdzie nie respektuje się podstawowych praw osób LGBT, nie mówiąc już o tym że miałyby one nadawać ton debacie publicznej.

Jak już kradniecie memy z ameryczki, to kradnijcie przynajmniej te, które w choc
  • Odpowiedz