Wpis z mikrobloga

Czy nauka gry na perkusji z yt i książek przy jakiś podstawach (10 lat temu próbowałem ale się odbiłem po jakimś czasie - wiem jak trzymać pałki i zagrać podstawowe rytmy) będzie okej czy jednak z nauczycielem progress będzie zauważalnie lepszy? Gitarkę świetnie uczyło mi się w internecie i nie czułem potrzeby konsultowania niczego no ale nie wiem czy jest coś takiego jak justin guitar dla garów hehe. A może jest - możecie wtedy podrzucić link! #perkusja #instrumenty
  • 4
@Artiii: nie wiem jak u @MrXavery ale robię podobnie i czuję, że pewnego poziomu nie jestem w stanie przeskoczyć, co spowodowane jest prawdopodobnie brakami u podstaw, mam zamiar skorzystać z kilku h nauczyciela, który by faktycznie usiadł obok mnie i zobaczył co robię źle, ale tak, to jednak większość da się wytrenować w domu
@Artiii: Nauka gry z yt i książek będzie okej, ale postęp przy pobieraniu lekcji od nauczyciela będzie zauważalnie lepszy. Co najlepiej wybrać zależy przede wszystkim od tego, czego oczekujesz od grania - jeśli chcesz grać dla siebie, to obędziesz się bez nauczyciela, ale imo jeśli celujesz w cokolwiek powyżej (nawet jakiś amatorski zespół ze znajomymi dla znajomych) to po prostu będziesz się uczył sprawniej, szybciej, dokładniej, nie nabierzesz złych nawyków lub
@Artiii: tak jak @Mavromichaelis mówi - można być "samoukiem", ale raz na kiedyś trzeba kontrolnie pójść do kogoś, żeby skorygował aparat ruchowy i żebyś nie nabrał złych nawyków (a co za tym idzie, nawet sobie z biegiem czasu nie zrobił krzywdy). A poza tym to działaj. I pamiętaj - RÓWNO MA BYĆ, #!$%@?! (ʘʘ)