Wpis z mikrobloga

Takie pytanie
zeby placic revoltem za zakupy to musze miec paypala czy przy zakupie wyjdzie mi platnosc revolutem?
I jak chce zaplacic w dolarach to musze najpierw zamienic zlotowki na $ w aplikacji?
Podpowie ktos jak zrobic zakupy w #dhgate revolutem?
#revolut
  • 31
@ziemba1: jak płacisz kartą to nie musisz zamieniać na dolary, zamieni Ci przy transakcji po aktualnym kursie. Tylko w weekendy jest pobierana jakaś tam prowizja więc planując zakupy na weekend lepiej sobie kupić trochę dolarów w tygodniu.
@ziemba1: A to jak tak Ci pokazalo to mozesz placic w dolcach - jak jest miejsce na wpisanie nr karty to wpisz nr karty revo i pobierze Ci z revo dolce(a jak ich nie masz to zamieni twoje pln na usd, ale po gorszym kursie niz gdybys to zrobil recznie).

Możesz też płacić przez PP -> wtedy wybierasz PP z podłączoną kartą revo, zaznaczasz opcję żeby obciążyło karte w dolcach a
@PrawieJakBordo: narazie jestem na etapie przeslania kasy na revoluta
Chcialbym zrobic to przelewem tradycyjnym bo nie mam zaufania do kart (musialbym zrobic zdjecie ccv)
Jak przeleje w zlotowkach na moje konto revoluta to chyba nie bedzie oplat? Czy moga byc ze wzgledu ze ta karta jest miedzynarodowa?