Wpis z mikrobloga

@Pie_Man: Ja akurat też farmię noblesse za to cw nie mogę zrobić bo traveler, klee i bennett to moje jedyne postacie więc nie mam nawet jak podejść.

Te #!$%@? to są super losowe, czasami zrobię w 90 sekund a czasami się wywalę całym teamem. Tej eksplozji od ognistego nie idzie uniknąć żadnym sposobem. Na pierwszy ogień idzie lodowy a później zależnie od tego kto ma bardziej zjechaną tarczę.

Jak się
  • Odpowiedz
@SandalzJezusa: @Elec: ten wodny #!$%@? najgorszy, choćbyś grał jak jakiś maestro to jak złąpie Cię w tą swoją #!$%@?ą bańkę to koniec, cryo zjeb zamrozi, pyro upiecze i możesz odłożyć pada, i to właśnie jest najgorsze
  • Odpowiedz
@Pie_Man: @jombsik: No dungi to są ostro #!$%@?. Nie wiem kto to projektował. Na początku ma to ręce i nogi a potem gra robi zwrot o 180 stopni i zamienia się w gierkę z kategorii bullet hell i wymusza gear checki.

Przecież żeby omijać te gówna to ja potrzebuję całą staminę jaką mam a na takiej klee to muszę jeszcze zrobić unik żeby podbiec, rzucić charged atak i
  • Odpowiedz
@Pie_Man na tych typków jest sposób żeby klepać tylko lodowego i ognistego a wodny czeka ale i tak jak nie masz żadnej traczy to #!$%@? dostaniesz a nie zbijesz im tarczę przed wywaleniem się wszystkich postaci od ich AoE
  • Odpowiedz
Kuźwa, aż wieczorem albo jutro idę zrobić Noblesse dunga skoro mówicie, że to takie #!$%@? ;D
EDIT: jednak poszedłem z marszu i za pierwszym razem #!$%@?łem się w parę sekund xD Ale potem sfocusowałem ogniowego, potem lodowego i na końcu wodnego i poszło bez większego problemu poniżej 1:30. Może mnie w jakieś combo nie złapali. Diluc+Xingqiu+Bennett+Sucrose.
Btw. działa wam genshin dobrze bo ja dzisiaj przez cały dzień mam ~200 pingu.
  • Odpowiedz
U mnie działa ( ͡º ͜ʖ͡º)

jednak poszedłem z marszu i za pierwszym razem #!$%@?łem się w parę sekund xD


@jombsik właśnie o tym mówię, jak sposobem ich nie podejdziesz to cię sprowadzają do parteru w kilka sekund.
Może ze mną jest coś nie tak albo mam całkowicie inne odczucia co do tego ale według mnie dungi nie powinny wyglądać tak że wrzucasz na arenę silne
  • Odpowiedz
@jombsik: @SandalzJezusa: 100-130 ping dzisiaj. Zaczynałeś z gotowymi burstami na postaciach? Bo to jest niebo a ziemia. Jak masz odpowiednie żywioły to możesz rozwalić tarczę i lodowemu i ognistemu i wtedy traveler/sucrose/venti ich kończy.
  • Odpowiedz
@Elec: za pierwszym razem (tym co się insta #!$%@?łem) miałem, za drugim razem (tym co się udało) nie miałem (bo się #!$%@?łem wcześniej i energia spada do 0).
@SandalzJezusa: zgadzam się, #!$%@? dung - jedno potknięcie albo nawet "high-roll" mobów i wyjebka.
  • Odpowiedz