Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ale lipa. Uwielbiam zabierać swego Xboxa pomiędzy pokojami a znajomymi.
Po 2 miesiąc padło gniazdo hdmi.
Cobcirkawe Xboxa 360 przepinam do dziś. I nic.

Ms nie naprawi tego. Mam gówno bez gwary.
DWonilem po serwisach ale podobno mają po 30-40 takich... I nie wiedzą jak naprawić bo nie maja takich gniazd. MŚ używa dłuższych z innymi zaczepami....i #!$%@?.

#xbox #xboxseriesx #consolemasterrace

Wracać będę na pc jednak.
Ogram wszystkie gry na XOS od kolegi. Bo sam poszedobna NS plus PC.
Mam jedną cyfrowa grę jak Asasyn origins. Więc będzie bolało.

Sprzedam każde pudełka.
Szkoda mi konsoli bo kosztowała wypłatę i nie jestem zaakceptować taka stratę że man sprzęt gdzie zalega w serwisach razem z 30 40 innymi bez możliwość naprawy.
Ms oferuje wymianę płytki za.... 2800 no #!$%@? lol.
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cincin27: a więc loteria. Konsol mam w domu teraz w szafie jest heh. Wroce z pracy odgrywał dalej będę outerword jak przejdę zostanie mi jeszcze 5 gier. I na olx. Poczekam. Może sytuacja rozwojowa będzie. 40 konsol w serwisie na to samo wygląda na wadę fabryczna.
@szybkaszyba: dokładnie, przez formularz dostepny na stronie MS. Wybierasz urządzenie, powód zgloszenia "Display issue", w opisie napisalem cos na zasadzie: "Mimo korzystania z konsoli zgodnie z przeznaczeniem producenta, zostal uszkodzony port HDMI. W związku z dużą ilością podobnych przypadków opisanych w internecie, wygląda to na wade fabryczna. W efekcie obraz nie jest przestały do odbiornika". Nie wybierajcie przypadkiem kategorii "uszkodzenia fizyczne", bo naliczaja #!$%@? opłatę 1480zl... Po wysłaniu dostajesz do wydrukowania
@KaluHeHe: sprawdz ups access point na stronie kuriera, to sa zwykłe sklepy typu zabka. Przez market nie ma sensu nic reklamować, robia tylko za posrednika i dluzej czekasz. Zakladam tez, ze to oni wypełniają formularz na podstawie twojego opisu. Wiec #!$%@? wie, jak on w efekcie wyglada.