Wpis z mikrobloga

#xboxseriesx #ps5

no i oficjalnie bethesda należy do m$. pewnie nowy elder będzie exem m$. jeszcze żeby gry ubi wpadły do gp i mamy zajebistą usługę.

Ta generacja to będzie ostra walka a nie tak jak poprzednia w której sony zdeklasowało przeciwnika. Ciekawe kto wygra.
  • 15
@Celinka95: tak naprawdę nie opłaca się teraz kupować ani xboxa ani ps5 bo gry wyjdą najwcześniej 2022 ja stawiam bardziej na 2023/2024. Wtedy zacznie się #!$%@? exami przez sony i m$

ew będzie tak, że gra będzie kosztować na ps5 350 zł a w gp będzie za darmo day one to też jest możliwa opcja.
@x134xvb: A ja od miesiąca mam pod szafką PS5, ogrywam gry w 60 fpsach i jestem turbo zadowolony, bo kupiłem też OLEDa i gry wyglądają jak złoto ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem zachwycony, ale nie wykluczam dokupienia docelowo XSX do gamepassa - chyba że wyjdzie Switch 2, choć na to się nie zanosi
przecież już było mówione ze gry bethesdy będą wychodzić na ps


@leguea12: nie po to MS kupuje firme za 7,5 miliarda Dolcow by wydawac jeszcze te gry na konsoli konkurencji. Maks to PC co z tego bedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
przecież już było mówione ze gry bethesdy będą wychodzić na ps


@leguea12: nie po to MS kupuje firme za 7,5 miliarda Dolcow by wydawac jeszcze te gry na konsoli konkurencji. Maks to PC co z tego bedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@stormkiss: nie jest to takie pewne. W Microsofcie już dawno temu zrozumieli że subskrypcje to lepszy model biznesowy niż sprzedawanie sprzętu. W związku z tym