Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czemu mam takie otępienie i jakby wyłączony mózg, zupełny brak skupienia i koncentracji jak krócej śpię przy czym 7-8 godzin to już za krótko mam tak od dziecka, w szkole nie mogłem zapamiętać co czytam albo słuchać nauczycielki tylko tępo się patrzyłem. Albo czytanie tego samego zadania pięć razy i nic nie dociera i potem znowu pięć i dalej nic, jakby całkowita niemoc w uruchomieniu koncentracji. Nawet świeże powietrze czy ruch tego nie niweluje, na wfie biegałem taki oszołomiony że równie dobrze mógłbym zasnąć w ruchu niby w organizmie podnosi się tętno a mózgu ucisk i zmęczenie jakby tam tlen nie docierał. Teraz też tak mam jak muszę wcześniej wstać, ale zazwyczaj śpię długo i mam depresję
#medycyna #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@DigitalPasztet sam w ostatnim zdaniu stwierdzasz że coś jest na rzeczy z obniżeniem nastroju, piszesz o depresji. Zaburzenia depresyjne, jak wiele innych chorób, są w stanie całkiem uciążliwie upośledzać koncentrację, pamięć krótkotrwałą, ogólnie mówiąc zdolności umysłowe a także mogą powodować nieprawidłowości całej nawet struktury snu. Nie wiem w jakim jesteś wieku i od kiedy zauważasz u siebie to "otępienie", czy koreluje ono z występowaniem depresji czy może nie, a może miałeś wypadek
  • Odpowiedz
@DigitalPasztet: u mnie to samo, w epizodach iq mi spada o co najmniej 10 punktów, tak samo jak ty otępienie, brak skupienia, nie rozumiem co ludzie do mnie mówią, sen poniżej 10h #!$%@? daje, senność 24/7, a wszystkiemu winna ta #!$%@? #!$%@? depresja
dobrze że dobry lek znalazłem
  • Odpowiedz