Wpis z mikrobloga

Malczyński to zwykły pozer i lebiega.
Taki wpierd...dostać ktoś kto tyle lat niby trenuje to wstyd. Rozumiem taki L-Pro, Boxdel nie ma szans z Kubańczykiem. Malczyński z AdBusterem nic nie pokazał a teraz totalna kompromitacja.

Wardęga totalna porażka. Chłop nie ma charakteru i minimum nawet umiejętności. I nie myśli w oktagonie nic. Napiera karzełek zamiast wyciągać przeciwnika.
Jakoś go ratuje tylko, że chłop był głowę wyższy.

Krycha 3 lata trenuje a wyprowadza nadal ciosy jak zwykły leszcz. Gdyby nie dostał w zastępstwie Olejnika 2 to już by się żegnał z federacją.

A ci inni , niby 500-700 k subòw a pierwsze o nich słyszałem. Ogólnie słaba ta gala a te problemy z transmisja to już w ogóle.

Niech przestaną pierd... jacy to wielki fighterzy. Kilka miesięcy potrenują i ku figo fago.

#famemma
  • 4
@transerfer:
Z Malczyńskim to prawda, zrobili z niego jakąś legende a wyszło na jaw ze koleś #!$%@? potrafi XD
Co do Wardęgi to w ogóle lepiej to zostawić bez komentarza, jestem pewny że moja matka by mu #!$%@?ła, a wzrost tak naprawdę go nie tłumaczy bo było pełno walk na FAME i nie tylko gdzie niski wygrywa.
Ci youtuberzy to ja też ich nie znam, ale to chyba tacy co robią
@kinz: właśnie to miałoby sens, jakby Wardęga był silny. A tak to nawet jak się siłowali i próbował obalić Błońskiego to widać było że jest po prostu słabszy. Nie miał ani jednego argumentu żeby wygrać.