Wpis z mikrobloga

Matka mi mówi, że z widocznymi zakolami i włosami przeczesanymi na bok ( mają może 7-8cm ) wyglądam mądrze tylko powinienem był nie kończyć na zawodówie i iść dalej.. No k&$rrwa zabijcie mnie! Los pariasa..
#przegryw
  • 16
@huntforfur: Trzeba bo rodzice niestety nie zapewnili mi godnych warunków bytowych bym mógł iść dalej się uczyć. Muszę iść tyrać z rana do kołchozu, o 5:50 start produkcji. Poza tym już uj z tym, że w życiu nawet żadnej różowej za rękę nie trzymałem..
@DamianeX1X znajdź jakiś zakład gdzie biorą na przyuczenie pomagiera jak zobaczą ze ogarniasz to będziesz miał spoko robotę a na zakładzie to tylko rób żeby odkładać kasę czy coś bo przyszłości to nie ma tam
@DamianeX1X faktycznie chudy, byłeś u jakiegoś dietetyka? Albo coś? Mam kolegę też chudzielca i je makdonaldy jak szalony a i tak chudy. Ale pali że 3 paczki dziennie może temu. Może jakieś ćwiczenia i suplementy w parę miesięcy bys przytył trochę. A jaka zawodówkę skończyłeś? Zawód mieć to już coś
@huntforfur: Zawód mechatronik, ale nie zdałem wszystkich egzaminów. Dlatego na przykład nie mam kwalifikacji zawodowych poza Polską. Co do żarcia i wagi też do nie dawna jeszcze jadłem codziennie kfc, makdonald ale od kiedy przyciska z hajsem to muszę zrezygnować. Palić, palę ale jedną paczkę na 3-4 dni. Może faktycznie dietetyk ale szczerze Ci powiem, że nie chce mi się już walczyć ze sobą
@DamianeX1X: e to spoko, waga ciała nie taka ważna przy tym chyba możesz być suchoklatesem i pracować. Gorzej jakiś tynkarz czy mechanik to by miał problem. Łatwo znaleźć pracę w Trójmieście chyba w tym kierunku, mój brat programuje trochę i robi układy elektroniczne i tam jest dobrze z tym mówił.