Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, czy sytuacja z kartami graficznymi w najbliższych miesiącach się jakoś zmieni ?
#amd
#nvidia
#pcmasterrace
#kartygraficzne

Jak Twoim zdaniem sytuacja z kartami graficznych się zmieni w najbliższych miesiącach ?

  • Podobna do obecnej 27.2% (49)
  • Nieznacznie się poprawi 20.0% (36)
  • Znacząco się poprawie ( 1.1% (2)
  • Wróci do normalnego stanu 2.2% (4)
  • Nieznacznie pogorszy 8.3% (15)
  • Pogorszy 22.2% (40)
  • Wszystko zależy od kursów kryptowalut 18.9% (34)

Oddanych głosów: 180

  • 8
@Desolator ależ karty są, tylko że wykupywane przez skalperow a nawet w sklepach grubo ponad msrp. Już po allegro widać że niektóre modele kart mnożą się na potęgę. Wydaje mi się że rynek się syci a Ci co trochę ogarniają nie będą o tych debilow kupować po cenie 170-200%. Jak zamroża trochę hajsu i nie będzie schodzić to zaczną obniżac ceny. Chociaz sam uważam że wszystko zależy od krypto.
@Desolator powiem Ci ze ciężko jest dyskutować w tej materii bo jest wiele zmiennych. Ja póki się nie przeprowadzę do domu to nie składam kompa choć już mnie kusiło żeby zamówić chociaż grafikę i pogodzić się z bottleneckiem na jakieś 2-3 miesiące (i5-3570k here xD). Dlatego za #!$%@? nie kupię tak przepłaconych kart ¯_(ツ)_/¯ i gdyby taka 3070 dało radę kupić normalnie za mniej jak 3k to bym już ja miał.
@Pobsky8: Ja właśnie w połowie lutego dałem 4,2k za 3070 Vision OC w niemieckim sklepie, bo już miałem dość czekania na 3080 za 3,2k z 17 września z xkomu. Poza tym od początku października mam monitor 1440p i mój stary 1070 miał problemy z utrzymaniem 60 fpsów w tej rozdzielczości. Teraz mogę w spokoju oczekiwać kolejne miesiące na 3080. Przepłaciłem za 3070, ale raczej źle na tym nie wyjdę. Jak będę