Wpis z mikrobloga

#famemma Wsparłem tą galę po raz pierwszy - zakupem PPV - głównie licząc na poziom sportowy i w sumie oprócz Wardęgi to ten poziom sportowy był na bardzo wysokim poziomie. Czy kupie drugi raz? NIE - słuchajcie, problemy techniczne, jakość obrazu, klatkowanie, przerwy, czarne ekrany, przerywanie transmisji i wznawianie jej... bez komentarza. Dopiero 2 ostatnie pojedynki widziałem w całości, reszta -z ogromnymi problemami technicznymi. Dziwię się trochę, serio - mając 12mln przychodu z gali korzystacie z internetu Łódzkiej Toyi czy sprzętowo nie wyrabiacie? Nie wiem w czym jest problem, ale drugi raz bym nie zapłacił 2zł Raz że problemy techniczne to dwa... 720p tak nie wygląda, ja miałem obraz ok 360 lub a najlepszych momentach 480p - internet mam #!$%@? więc to nie kwestia przepustowości łącza. Ogólnie poziom sportowy bardzo fajny ale jakość transmisji 2,5/10
  • 4
@KELO9550: chyba z 4 razy miałem błąd, że transmisji nie było wogóle. @laik123: z ciekawostek to też zmieniałem jakość transmisji i za każdym razem była taka sama, czy to na 240 czy na 720 - to było ok 360.

Słowem końca, miałem przyjemność być na gali w łódzkiej atlas arenie jak jeszcze było normalnie, bilet kosztował ok 70zł i drugi raz bym wydał ten hajs i poszedł. Fajna atmosfera, fajne