Wpis z mikrobloga

Hej, szukam alternatywy dla Apple pencil, w cenie do ok 200 zł. Używał bym go do zabawy że zdjęciami i trochę grafiki i filmów. Może nawet do robienia notatek. Coś jest wartego uwagi?
#apple #applepencil #ipad
  • 18
  • Odpowiedz
@ovation: To prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego jest chyba okrojony z funkcji wykrywania nacisku. Pewnie lepiej wyjdzie zaczaić się na OLX na 1gen. Apple Pencila
  • Odpowiedz
@ovation: Kurde wszedłem tutaj z nadzieją, że znajdę coś ciekawego ale oprócz wykopu przejrzałem już dziesiątki stron, for itd. i wszędzie piszą to samo - Apple Pencil nie ma konkurencji. Trochę szkoda, zwłaszcza że posiadając iPad 8 gen. trochę mi się nie uśmiecha płacić praktycznie 1/3 ceny tabletu za rysik... szukałem czegoś w podobnym zakresie cenowym co Ty, żeby zobaczyć czy będę z rysika w ogóle korzystał ale wyglada na to,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Forrestpl: @ovation: Dobra - zamówiłem i przyszło to:
https://a.aliexpress.com/_vkfo8r
Działa. Nie wymaga parowania z urządzeniem - dotyka się górnej części ołówka, zaświeca się niebieska LED i można pisać. Testowałem na razie tylko w PiaScore (bazgranie po nutach) i jakimś jednym programie do rysowania. W tym pierwszym wszystkie parametry bazgrania wybiera się ręcznie (grubość linii, kolor itd). W tym drugim jak wybrałem ołówek jako "pędzelek" to faktycznie przechylanie mojego fizycznego ołówka
  • Odpowiedz