Wpis z mikrobloga

@NieGodny: @NieGodny: Głównie przez to że mapa w tej grze w żaden sposób się nie skaluje. Jej ważnym elementem jest wyścig na planszy - o to kto zajmie jakieś kluczowe połączenie, jakiś tunel itp. Tymczasem w grze na 2 osoby czesto to całkowicie odpada i dochodzi do sytuacji że np. gracz A układa sobie na wschodzie, gracz B na zachodzie i mamy jedynie monotonny pasjans w wykonaniu dwóch graczy.
@Krejziismylife: Moją historię w tagu #gryplanszowe? To trochę kiepsko sprawdzałeś mordeczko. Smacznego obiadku :)

Ps. Powyżej wytłumaczyłem czemu TTR nie jest dobrą grą na dwie osoby. Grać się da, jasne. Może z 1 czy 2 rozgrywki nawet z przyjemnością. Ale na pewno nie jest to gra warta polecenia dla dwóch osób bo po prostu na rynku jest masa lepszych tytułów i wiele z nich się w tej dyskusji przewinęło.
@enzojabol: ogólnie Twoją historię. Jesteś jednym z wykopowych eskpertów, co na każde A muszą powiedzieć B, obrzucić gównem i udać, że wygrali dyskusję. A na takich ludzi szkoda energii żeby cokolwiek tłumaczyć
@Krejziismylife: Na tym ogólnie polegają dyskusje. Tylko w przeciwieństwie do ciebie ja napisałem czemu uważam ze TTR jest słabą grą na 2 osoby, swoje zdanie uargumentkwalem a ty wypisujesz jakieś farmazony xD

Ps. Przejazdem tez twoje komentarze. Aż ociekają merytoryką ;)