Wpis z mikrobloga

Wysłać do knura zgrzewkę maślanki i wszystkie mu zakleić żeby warchlak mlecznej furii dostał bo nie może odkręcić. Najlepiej szklane żeby nie mógł ich przepiłować a przy próbie zbicia wpadnie szkło i maślanka do śmieci.
#kononowicz #patostreamy
wypok312 - Wysłać do knura zgrzewkę maślanki i wszystkie mu zakleić żeby warchlak mle...
  • 12
  • Odpowiedz
@farara:
Dzieciaczku, knur się na coś takiego nie nabierze. To trzeba z głową go podejść, nalanie betonu da mniej więcej tyle co wysłanie donejta za 3 zł typu major gej. Czyli nic. No nie mogę z wami Wykopki.
  • Odpowiedz
@wypok312: No ale to trzeba @farara od razu od dzieciaczków wyzywać? Aż tak zawinił swoim pomysłem?

Jak mają nadwyżkę jedzenia, to odkładają i to się psuje, jak wyślesz zaklejone, to zwyczajnie wyrzucą bez płaczu, bo oni się nie #!$%@?ą z jedzeniem, co nie raz już udowodnili. Pizza za ostra? to do hoboka. Jedzenie które ich nie interesuje? zostanie w szafkach aż się popsuje, napoje które im nie pasują, stoją
  • Odpowiedz
@Verdundrin:
Dzieciaczek to pieszczotliwie określenie.

A dla knura maślanka to nałóg a nie zwykłe jedzenie które ignoruje. Jak widzisz na załączonym materiale, niemożność dobrania się do maślanki to dla niego psychiczna tortura.
Kiedy major miał pretensję że knur wypił jego mleko ten odpowiedział "musiałem". On jest od tego realnie uzależniony, co najmniej psychicznie.

A to że zrezygnowany ją wyrzuci jest pewne. Liczy się jego reakcja i furia kiedy się okaże
  • Odpowiedz