Wpis z mikrobloga

No i przyszła prawdziwie dobra zmiana do #radioszczecin i poszło gęste. Z rana reportaż o drążeniu tunelu, a większość materiału o tym jak to przez 8 lat PO nie potrafiło wydrążyć i jak to Tusk pieniądze zabrał. Obrzydliwe. Podobno audycje stricte "gadane" od jakiegoś czasu mocno skręcone w pisowską narrację, ale tego akurat nie słuchałem. A ogólnie tak bardzo lubię to radio, teraz już wiadomości powoli nie będzie można słuchać. Kamil Nieradka został partyjnym psem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#szczecin
  • 13
  • Odpowiedz
@michaszko: ostatnio słuchałem jakiejś audycji i w momencie jak jakiś gość zaczął mówić coś negatywnego o stoczni, to drugi wjechał mu w słowa i zaczął swój własny monolog xD
  • Odpowiedz
@graf_zero: z tym, że przynajmniej nie dało się tego wyczuć w informacjach, a dzisiaj ledwo się obudziłem i wyszło takie szambo, że aż się niedobrze zrobiło i flashbacki z wieczornego wydania "Wiadomości" miałem :(
@Szr1h: no niestety, dlatego przestałem tych audycji słuchać. Ale ludzie z biura, którzy mają non stop odpalone mówią, że stopniowo jest coraz gorzej
  • Odpowiedz
@michaszko: No superfm ma trochę mało piosenek, jak dzień w dzień leci w pracy to już się trochę nudzi, ale i tak moim zdaniem lepsze to niż ten pisowski ściek, poza tym uwielbiam audycje Deutsch ist super xD
  • Odpowiedz
@michaszko: Nieradka obok Duklanowskiego to pisowska gnida od dawna, co często punktuję w komentarzach fb radia, żeby inni zwracali uwagę na nazwiska tworzących partyjny bełkot. Nie zmienił się z dnia na dzień, to trwa od dawna.
  • Odpowiedz