Wpis z mikrobloga

@ozomidaf: jakie szczęście, że mam cię na czarnej.
Taki zakaz jest, trzeba tylko umieć czytać prawo.
Polecam się zapoznać ze wstępem do prawoznastwa i z tym jak odkodowuje się normy prawne z przepisów prawnych.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco:

jakie szczęście, że mam cię na czarnej.


Kolejny wolnościowiec. Widzisz ja ciebie nie mam mimo, że jesteś dla mnie odpadem i idiotą. Bo jestem za wolnością.

Taki zakaz jest, trzeba tylko umieć czytać prawo.


Obok prawa nawet nie stałeś więc nie bredź swoich wyssanych z dupy mądrości. Są różne klasyfikacje "jebnięcia komuś" od napaści przez bójkę po naruszenie nietykalności gdzie to ostatnie leci tylko i wyłącznie z oskarżenia prywatnego. Więc
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco:

nikt nigdy nie poparł zakazu aborcji w przypadku zagrożenia życia matki.


Jak to nie? A zaostrzenie kompromisu aborcyjnego to co?

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-strajk-kobiet/news-prawo-aborcyjne-zaostrzone-wyrok-trybunalu-konstytucyjnego-o,nId,5013263

Fajnie walczy z wiatrakami Don Kichotcie?


Fajnie się wprowadza zamordyzm, pod płaszczykiem wolności?

A w przypadku śmiertelnie chorego dziecka


Płodu

- nie człowiekowi decydować kiedy kto ma umierać.


No ale już decydowac kto ma cierpiec, co nie? #!$%@? logika. Po co karetki, skoro to nie czlowiekowi wolno o tym
  • Odpowiedz
Jak to nie? A zaostrzenie kompromisu aborcyjnego to co?


@Smutnekrzeslo: no byczq- zostaje dalej przesłanka która dopuszcza aborcje w przypadku zagrożenia życia matki. Na przyszłość zbadaj sprawe zanim sie wypowiesz.

Fajnie się wprowadza zamordyzm, pod płaszczykiem wolności?


Ochrona najslabszych jest chwalebna, masz racje.

Xd. Usuńmy dentystów. Jak będzie cię bolał ząb, to bierz odpowiedzialność za #!$%@? czekolady i cukru. Kolejny przykład #!$%@? logiki. Braniem odpowiedzialności za seks, jest albo zabezpieczenie, albo
I.....o - > Jak to nie? A zaostrzenie kompromisu aborcyjnego to co?

@Smutnekrzeslo...

źródło: comment_1614855975mzSYLy7LRIEQ0R98BEeXoT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco:

no byczq- zostaje dalej przesłanka która dopuszcza aborcje w przypadku zagrożenia życia matki. Na przyszłość zbadaj sprawe zanim sie wypowiesz.


Czyli to nie jest zaostrzenie, byczqu? Wiesz wogóle co oznacza to slowo, bo teraz to nowe definicje tworzysz.

Ochrona najslabszych jest chwalebna, masz racje.


Tak, ochrona przed rigczem. Ochrona ktora opiera się na bólu i zagrożeniu życia matki płodem, ktory może ją nawet zabić.

O nie, jednak masz ujemne iq.
  • Odpowiedz
@Smutnekrzeslo: napisałem

nikt nigdy nie poparł zakazu aborcji w przypadku zagrożenia życia matki.

A ty na to

Jak to nie? A zaostrzenie kompromisu aborcyjnego to co?


Pokaż mi gdzie konfederacja czy jakieś prolify chciały w Polsce zakazać tej przesłanki? Przecież nie tego sprawa się tyczyła.

zagrożeniu życia matki

I dalej walisz chochoła xD
Jesteś niesamowity.

Tutaj irlandzka gazeta https://www.google.com/amp/s/www.irishtimes.com/news/health/total-of-6-666-abortions-carried-out-under-new-legislation-last-year-1.4292507%3fmode=amp
Podałem ci też wykres z którego każdy kto ma powyżej 80iq wyciągnie
I.....o - @Smutnekrzeslo: napisałem
 nikt nigdy nie poparł zakazu aborcji w przypadku...

źródło: comment_1614857196IuqZLiriKy0QZdFwCaLn8v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco:

Pokaż mi gdzie konfederacja czy jakieś prolify chciały w Polsce zakazać tej przesłanki? Przecież nie tego sprawa się tyczyła.


Dostaleś link. Kliknij w niego. To naperawdę nie jest takie trudne.

I dalej walisz chochoła xD Jesteś niesamowity.


Oczywiście nie powiesz mi co jest choholem bo to wcale nie podobna.

Podałem ci też wykres z którego każdy kto ma powyżej 80iq wyciągnie sobie prawidłowe wnioski czy może z cyferkami idzie ci
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco:

No i jeszcze pare źródeł

Niezależnie od tego, czy aborcja jest legalna, czy nie, kobiety nadal potrzebują i uzyskują dostęp do usług aborcyjnych. Według Instytutu Guttmachera, amerykańskiej organizacji non-profit działającej w dziedzinie zdrowia reprodukcyjnego, wskaźnik aborcji wynosi 37 na 1000 osób w krajach, które całkowicie zakazują aborcji lub dopuszczają aborcję na wypadek konieczności ratowania życia kobiety i 34 na 1000 osób w krajach, w których aborcja jest dostępna na szerszych
  • Odpowiedz
Wow, pani zrobiła z pomocą konfederacji to, co cała reszta robi zupełnie sama. Z pewnością politycy czatują tam dzień i noc i odganiają policjantów i sanepid ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TenTypZez: Nie każdy jest tak silny psychicznie jak ty bohaterze. Wsparcie psychicznie w postaci zaplecza kogoś kto jest wyżej na stanowisku w rządzie niż przeciętny szarak dużo daje, a życie w stresie całą dobe może konkretnie poryć.
  • Odpowiedz
Dostaleś link. Kliknij w niego. To naperawdę nie jest takie trudne.


@Smutnekrzeslo: kliknąłem, nie ma tam nic o zakazie aborcji w przypadku zagrożenia życia matki.

Oczywiście nie powiesz mi co jest choholem bo to wcale nie podobna.

Chochołem jeat zakaz aborcji w przypadku zagrożenia życia matki.

Jesteś jak małpa która gdy się obrazi, rzuca gówem.

Sorry, nie uraź się ale ktoś kto nie posiadł umiejętności czytania ze zrozumieniem nie może mnie
  • Odpowiedz
@koronawirus: Łatwo, to jest namawiać ludzi do otwierania biznesów, gdy się samemu nie ponosi żadnej odpowiedzialności, a wszelkie represje będą skierowane w restauratora, a nie polityka. Dawanie tutaj zasług politykom jest zupełnie chybione, tym bardziej, że nic nie robią, poza mówieniem "otwórzcie się, bo to nam głosy daje"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matinho10: Tylko 21 proc. Polaków akceptuje większe obostrzenia pandemiczne. Zdecydowana większość oczekuje zachowania albo status quo, albo wręcz dalszego poluzowania ‒ wynika z badania United Surveys dla DGP i RMF

Obraz, który wyłania się z badań, pokazuje, że jesteśmy podzieleni w kwestii dalszej polityki pandemicznej. Tyle samo ‒ po 33 proc. ‒ opowiada się za opcją poluzowania obostrzeń, jak i ich pozostawienia na obecnym poziomie. 21 proc. chce zaostrzenia rygorów, a
  • Odpowiedz
Więc jak się umówię z kolegą mogę mu spokojnie jebnąć na ulicy.


@ozomidaf: nie możesz, bo raz że jest coś takiego jak zakłócanie porządku publicznego, dwa że jak szkoda którą wyrządzisz koledze jest na tyle mocna, że ma swoje skutki przez ponad tydzień to to jest ścigane z urzędu i kolega ma gwno do gadania
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco:

Amnesty international i gazeta wyborcza.. Wspaniałe źródła xD


Wiadomo. Niedizela.pl Lepsza XD

Sorry, nie uraź się ale ktoś kto nie posiadł umiejętności czytania ze zrozumieniem nie może mnie obrazić.


Ad pesrsonam. Kolejne słowa bez pokrycia.

Chochołem jeat zakaz aborcji w przypadku zagrożenia życia matki

kliknąłem, nie ma tam nic o zakazie aborcji w przypadku zagrożenia życia matki.


Ale chochołem nie jest zakaz aborcji w przypadku nieuleczalnej choroby płodu i jego
  • Odpowiedz
@marv0oo:

nie możesz, bo raz że jest coś takiego jak zakłócanie porządku publicznego,


A w nocy jak nikt nie widzi jak drzewo upadnie to będzie słychać twój trzask dupy?

dwa że jak szkoda którą wyrządzisz koledze jest na tyle mocna, że ma swoje skutki przez ponad tydzień to to jest ścigane z urzędu i kolega ma gwno do gadania


To już wychodzisz poza zarys i ekstrapolujesz, żeby udowodnić bzdurę. Teza była,
  • Odpowiedz