Wpis z mikrobloga

Przeciwnikiem Dubiela na FM10 na 90% będzie Cezary Nykiel. Kolejny tiktoker, super. Rozporek mówił, że będzie to najlepsza karta walk w historii XD. Oby ta gala Malika wypaliła, bo coś mi się wydaje, że PPV na Fame już nie wykupię.
#famemma
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gluchowsto Dymów nie ma co się spodziewać, poza tym Rozporek nie będzie ciągle brał ludzi z tego samego rynku, od jakiegoś czasu biorą typów family friendly (Zabielski, Vandal, Mortalcio, Dubiel itp). To jest normalne

Walka Dubiela z Nykielem przyciągnie 100k jak nie więcej ppv, bo dzieci nie ogarniają restreamów, więc na te ppv wyciągną od rodziców.
  • Odpowiedz
@Jozek1: Może i sprzedać 500k PPV. Nie zmienia to faktu, że dla mnie i 99% widowni 20+ takie walki tiktokerów/ youtuberów z cringe'owym kontentem to kompletny syf, szczerze wolę już słuchać Szewca/ Ambro jak #!$%@?ą o 2 treningach dziennie.
  • Odpowiedz
@gluchowsto: wykopek specjalista sie odezwal xD na 100% fame mma bedzie ci patusow sprowadzac zeby tobie sie podobalo. Gdyby ludzie nie chcieli ogladac tiktokerow to by ich nie brali.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marek1991: nie, ale wolę oglądać ludzi, którzy mnie interesują. Zamiast jakis czarkow z teamu x, ktorych cały internet wyzywa czy jakiś tiktokerow, wole obejrzeć jak 5 raz amadedeusz wali cepami xd
  • Odpowiedz