Wpis z mikrobloga

Witam szanowne grono ekspertów. Zamowilem konsole #ps5 z mediaexpert, mam ja do odbioru w sklepie jutro albo pojutrze. Powiedzcie mi czy oni naprawdę otwierają pudełko z konsola aby włożyć gry? Skąd mam pewność ze sprzęt jest w takim razie nowy i nie dostaje po zwrotnego egzemplarza? Zastanawiam się czy w ogóle przyjąć takie zamówienie? Ktoś mial do czynienia z #mediaexpert i odbiorem konsoli w takim stanie?
  • 20
  • Odpowiedz
@Jasik123: Dokładnie! Jestem tego samego zdania. A co jeśli to towar ze zwrotu bo cewka szaleje? Dlatego zamówiłem do sklepu i otworze przy nich. Jak będą otwarte plomby nawet jej nie zabieram.
  • Odpowiedz
@CalyNaBialo: To jest robione po to zeby resellerzy tego nie kupili ale zgadzam sie z tym że to wyjatkowo slaby sposob. Produkt otwarty = używany nie wazne czy tylko odklejone plomby czy 100h katowany jako koparka bitcoina otwarty to uzywka, to juz jest outlet a nie za pełną cenę. Ja bym nie kupił mimo że wiem ze to tylko otwarte w celu wrzucenia gierek bo nie mozna czegos takiego popierac.
  • Odpowiedz
@PancakeV: @baobabtoudi: właśnie dostałem wiadomość ze jest w drodze. Pójdę do sklepu i otworze przy nich przesyłkę i jak otwarta to niech sobie ja biorą. Macie racje skąd ja mam wiedzieć co ta konsola przeszła. Poczekam na normalna okazje.
  • Odpowiedz
@CalyNaBialo: "Dzień dobry,
są to nowe urządzenia, nie pochodzące ze zwrotu, otwarte na potrzeby stworzenia zestawu." takiego mejla dostalem wiec NA PEWNO LEGIT ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CalyNaBialo: To sa chore praktyki jakies. Ja zamowilem w MediaMarkt i gry byly osobno, plomby cale mialem nienaruszone. Teraz sie wycwanili, bo pewnie za duzo zwrotow mieli i gry laduja w pudelko i nie udowodnisz im, ze konsola pochodzi ze zwrotu czy oni po prostu gry wsadzili do pudelka. Masakra..
  • Odpowiedz
@CalyNaBialo: Kiedy zamówiłeś? Ja zamówiłem 26.02 i od tego dnia status zamówienia cały czas zatrzymało się na 'zamówienie opłacone' a laski z infolinii i czatu nie potrafią podać nawet przybliżonej daty realizacji :/
  • Odpowiedz
@xdddx2213: Zamówiłem 22.02. Od razu Ci mogę powiedzieć ze nie masz co tam dzwonić, ja dzwoniłem codziennie nic to nie dało. Trzeba czekać... ja mialem cały czas status opłacony ostatniego dnia jak zaczęli coś robić, to w 10 godzin było już w drodze
  • Odpowiedz
@CalyNaBialo: Brałem przed premierą w mediaexpert nowego iphona niedawno gdy ogłosili preorder a to był też słabo dostępny towar wtedy (nie problem dla ME bo sprzedawali a fizycznie nie mieli i ostatecznie nie precyzowali daty dostawy) - płatność przelewem a odbiór w sklepie nie wiadomo kiedy.. jak będzie to będzie (czekałem z miesiąc, podczas gdy drugi odebrałem w dniu premiery w MM - tam gdy wyczerpali w kilka godzin nakład to
  • Odpowiedz