Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja przyjaciółka w pracy ma takiego szefa który puszcza non stop jakieś techno. Strasznie narzeka i nie może się skupić na pracy. Zgłaszała to wielokrotnie i gość mówi że "wymyśla". Zrobił nawet pytanie w kwartalnej ankiecie które brzmiało: "czy wolisz pracować a) przy fajnej muzyce, b) w kompletnej ciszy". To jak się zachowuje jest moim zdaniem żałosne. A ona chyba odchodzi od zmysłów bo bardzo często mi na to narzeka. Da się coś zrobić z takim Januszem? Zdalnie też jej nie pozwala pracować chociaż charakter pracy jak najbardziej się do tego nadaje.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603e0bffada392000b186b2a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
AgresywnyOnkolog: @Szpadlolajze W tym że ją to męczy psychicznie i się szybko wypala a to nie jest powód do rzucania pracy?
@worldmaster Właśnie mówiłam jej żeby sobie kupiła takie słuchawki które tłumią hałasy budowlane a ta siedzi w dousznych i miałczy że nie pomagają xD ja bym chyba bardzo ostentacyjnie się zachowywała i zrobiłabym pomiar db bo jest pewna granica hałasu w jakim można przebywać 8h. Najśmieszniejsze jest to że jest