Wpis z mikrobloga

Jak to jest ze nie mogę przez pół roku pracy znaleźć. Daje Cv na oferty w których spełniam wszystkie wymagania i mam duże doświadczenie a i tak nie dzwonią (,)
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@snickers111a: ja się zastanawiam czy ta odmowa to nie była przez widełki jakie podałam przy aplikowaniu, ale też wybrałam najniższe możliwe,może powinnam napisać, że za darmo chce pracować xD
@snickers111a: Mamy taki rynek pracownika, że ostatnio potrafią nawet przedzwonić i powiedzieć, że niestety ale z powodu koronawirusa nie. Się ostatnio uśmiałem jak dziewczyna mi opowiadała jak jej brat dostał telefon. Usłyszał w słuchawce "Nazwa firmy i dlaczego dzwonią." - uśmiechnięta morda, a za chwilę taki #!$%@?, że telefon prawie w częściach, a potem się przyznał co powiedzieli. "Że ma przestać przysyłać CV, bo i tak go nie przyjmą." ( ͡
@snickers111a W UK, gdzie mieszkam, nie daje się zdjęcia ani daty urodzenia by nie było dyskryminacji.
Odmawiają bo ciężko o robotę i najwyraźniej mają setki innych cv do rozpatrzenia.
Wszystko zależy czy się na czymś znasz konkretnym czy jesteś łatwo zastępowalny
@TaaJasne: U mnie problem jest taki ze oprócz doświadczenia w tym co robię jako freelancer to zbytnio nie mam. Bardziej jako dorywcze prace niż stałe. A do tego czym się zajmuje nie ma praktycznie ofert
@snickers111a: ludzie kupują oczami.
Nie dostawałem odpowiedzi przez 3 miesiące. Zmieniłem zdjęcie w cv na takie porządne - garnitur za 1,5k, podkład na ryju do zdjęcia, porządne studio - akurat startowałem w wyborach - nie pytaj xD i co? 70-80% odpowiedzi.
I ładny szablon i maksymalnie skondensowane informacje i dobre zdjęcie.